Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Asansörlü eşya taşıma sistemi komple ev eşyaları için olduğu gibi parça eşya taşımaları içinde olabilmektedir. Gerek İzmir’de ve gerekse İstanbul, Ankara ve Antalya gibi büyük şehirler de yüksek katlara eşya taşımalarda eşyalarınızın zarar görmemesi adına kullandığımız asansörlü eşya taşıma sistemi ile eşyalarınız daha rahat ve sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Asansörlü sistem ile eşyalarınızı taşımak için bina cephenizin asansör kurulmaya uygun olması gerekmektedir. Sistemin kurulup kurulmadığını ekspertiz yaparak yada sizlerin bize bina cepheniz ile ilgili görsel paylaşmanız halinde karar verilmektedir.

Peki Neden Asansörlü Taşıma Sistemi? Dış cephe asansörleri ile eşya taşımak daha kolay, hızlı ve eşyaların zarar görme olasılığı daha azdır. Bu nedenle bizlerin eşya taşımalarda ilk tercihi asansörlü sistem olmaktadır. Maliyet anlamında da çok pahalı olmayan asansörlü taşıma hizmetinden yararlanmak için firmamıza başvurabilirsiniz. İstanbul ve İzmir’den Türkiye’nin dört bir tarafına ev, ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri sunan firmamız, eşyalarınızın sağlıklı taşınması adına her türlü teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktadır. Sizlerde az miktardaki ev yada ofis eşyalarınızı firmamız aracılığı ile şehirler arası taşımak için 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.