Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma az miktarda olan çeyiz eşyası, yazlıklara gönderilen eşyalar, evin bir bölümünün taşınması gibi olabilir. Bu gibi parsiyel taşımacılıkta önemli olan eşyaların zamanında teslimi ve ekonomik taşınmasıdır. Kamyonun çok az bölümünü kaplayacak eşyalar için fazla miktarda ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

1997 Yılından bu yana nakliye sektöründe hizmet veren firmamız Bolu parça eşya taşımada da bu anlamda siz müşterilerimize uygun ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz eşyalarınızın kendi reklam logolu araçlarımız ile taşınmasıdır. Ve bizi diğer firmalardan ayrı tutan şey ise iş bitiminde ödeme garantisi veriyor olmamızdır. Bu durum aslında kendimize ve verdiğimiz hizmete ne kadar güvendiğimizin kanıtıdır.

Maalesef birçok nakliye firması uygun fiyat politikasıyla müşteri çekme odaklı eşyaları komisyon karşılığında başka firmalara vermekte ve bunun sonunda hasar görmüş veya kaybolmuş eşyalarla karşılaşan sizler mağduriyet yaşamaktasınız.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Bolu parça eşya taşıma hizmetinde verdiğimiz hizmetler komple eşya taşıma hizmetinde olduğu gibi tam kapsamlıdır. Amacımız kurumsal iyi hizmet veren firmaların az olduğu bu sektörde  bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize uygun ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Parça eşya taşıma da müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmede taşınma tarihinden en az 1 hafta öncesinde bizlere haber vermenizi rica ediyoruz. Bu aynı yöne gidecek olan eşyaların sıralaması ve vaktinde teslim edilmesi konusunda çok önemlidir.

Bizler taşınma sırasında kırılacak eşyaların paketlenip sarılması, modüler eşyaların de-montaj ve montajının yapılması, asılacak eşyaların taşıma dolaplarımıza asılması verdiğimiz hizmetlerdendir.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Edirne Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.