Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Muğla ilimizin en şirin ve ülke turizmi için en önemli tatil beldelerimizden biri olan Fethiye’ye nakliye hizmetleri vermek bizim için ayrıcalıktır. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi büyük şehirlerden Fethiye’ye kısmi eşyalarınızı göndermek istediğiniz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Hizmetlerimiz yılın 365 günü olup, taşıma organizasyonlarımızın tümü firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Eşyalarınız belirttiğiniz adreste tarafımızdan Profesyonelce paketlendikten sonra Taşıma Formu düzenlenerek eşya listesi düzenlenir. Sizlere belirttiğimiz tarih içinde hiç bir şekilde gecikme yaşanmadan eşyalarınız tarafınıza teslim edilir.

Evden eve nakliyat sektöründe 1997 yılından itibaren faaliyet gösteren EGETUR Nakliyat, az miktardaki eşyaların taşımacılığında taleplerin yoğun olmasından dolayı Parça Eşya Taşıma hizmetini profesyonel bir şekilde sunmak için çalışma yaparak yeni bir nakliye hizmetini başlatmış bulunmaktadır.

Artık nakliye firmalarına bağlı kalmanıza gerek kalmayacak. Firmamızı arayarak eşyalarınızı çok kısa sürede bir noktadan bir noktaya teslim alabilme fırsatının yanı sıra ekonomik taşınma fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Taşıma hizmetlerimiz firmamıza ait reklam ve logolu araçlarla gerçekleşmektedir. Hiçbir şekilde taşeron çalıştırılmaz. Zira ev eşyası taşımacılığı sektöründe özellikle şehirler arası komple ve parça eşyaların %80’inden fazlası komisyon karşılığından anlaştığınız firma dışında başka firmalar ile taşınmaktadır.

Firmamıza İstanbul veya İzmir şubelerimizin iletişim numaralarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Herkese İyi Taşınmalar Dileriz…

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Bodrum Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.