Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul Balıkesir Taşıma

Her hafta İstanbul Balıkesir arası parça eşya taşıma hizmetimiz vardır.

Yoğunlukla Ege bölgesine parça eşya taşıma hizmetleri sunan firmamız Balıkesir merkez başta olmak üzere Bandırma, Erdek, Susurluk, Edremit, Altınoluk, Akçay, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık, Sarımsaklı gibi yazlık bölgelere yılın 365 günü hizmet sunmaktadır.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler tam kapsamlı olup her türlü paketleme, mobilya de-montaj ve montaj, taşıma ve yerleştirme işlemleri tarafımızca profesyonellikle yapılmaktadır.

Her hafta İstanbul’dan kalkış yapan parça eşya taşıma araçlarımızla sizde eşyalarınızı Balıkesir’e kolay ve ekonomik taşımanın ayrıcalığı yaşayın. Yapmanız gereken tek şey bizi taşınmayı düşündüğünüz tarihten 1 hafta önce aramak olacaktır.

Her hafta İstanbul’dan İzmir’e giden araçlarımız 2 ayrı güzergah ile İzmir’e ulaşmaktadır.

  • 1. güzergah; İstanbul-Bursa-Balıkesir (merkez), Manisa ve İzmir
  • 2. güzergah; İstanbul-Bursa-Balıkesir-Edremit-Akçay-Altınoluk-Burhaniye-Gömeç-Ayvalık ve İzmir şeklinde olmaktadır.

2000 yılından beri Türkiye’de kendi özmal araçlarıyla parça eşya hizmeti sunan tek nakliye firması olan şirketimiz, müşterilerine her zaman daha iyi hizmeti sunma gayreti içerisindedir.

Portfolio Items

İstanbul Marmaris Arası

İstanbul Marmaris arası nakliye taleplerinizi karşılıyoruz.

Yıllardır evden eve nakliyat sektöründe bizi arayan müşterilerimizden büyük çoğunun parça eşya taşıma hakkında tereddütleri olduklarını ve güven problemi yaşadıklarına şahit olduk. O kadar olumsuzluklar yaşanmış ki bazı müşterilerimiz çok az sayıda eşyalarını özel araç ile çok büyük rakamlara taşımak zorunda bırakılmış.

Artık neredeyse nakliyat firmalarına güven kalmamış. Bu kadar olumsuzluk yaşan müşterilerden tüm nakliyecileri aynı sınıfa dahil ettiklerini ve mecburiyetten nakliye firmalarını tercih ettiklerini duymak bizi çok derinden üzmüştür. Sektörümüzün bu kadar kötü olması maalesef devlet tarafından bir denetlemenin olmaması en önemli etkendir.

Evden eve nakliyat sektörü öyle bir hal almış ki artık herkes bu işten pay almakta ve kendini nakliyeci olarak görmekte. Örneğin İstanbul’da birçok eski semtte apartman görevlileri aralarında birleşip bir araç alarak semt içinde gerçekleşen evden eve nakliyat işlemlerini yapmaktadırlar. Nakliye sektörünü daha iyi anlamanız açısından sizlere bir örnek üzerinden yola çıkarak bilgi verdik. Amacımız tercih yaparken bu örneklendirmeden yola çıkarak Kurumsal ve Profesyonel firmalar ile çalışmanız gerektiğini belirtmek.

Firmamız İstanbul ve Marmaris arası parça eşya nakliyatını kurulduğu ilk yıllardan itibaren gerçekleştirmektedir. Haftalık Ege bölgesine düzenlediğimiz seferlerimiz ile İstanbul’dan Marmaris’e kısmi eşyasını göndermek isteyen müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız. Parça eşya taşıma hizmetimiz eşyalarınızın adresinizden teslim alınıp göndereceğiniz yeni adreste yerine teslim edilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

EGETUR Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetinde de kendi özmal araçlarını kullanmakta. Kesinlikle taşeron kullanılmamakta ve komisyon usulü çalışılmamaktadır.

İstanbul ve Marmaris arası taşıma hizmetlerinizde firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Şimdi bize iletişim numaralarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz. 

Portfolio Items

İstanbul Bodrum Taşıma

İstanbul – Bodrum nakliye hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

İstanbul ve Bodrum arası taşımak istediğiniz her türlü ev eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Parça eşya servisimiz İstanbul ve Bodrum arası yılın 365 günü gerçekleşmektedir. Yaz aylarında taşıma işlemleri daha yoğun olarak görülmektedir.

Parça eşya nakliyesi kısmi yada yarım ev eşyası niteliğinde de olabilir. Burada ki amaç sizleri yüksek nakliye ücretlerinden kurtarmaktır. Örneğin Bodrum’da yazlığınız var ve bir takım eşyanızı yazlığınıza göndermek istiyorsunuz. Bunun için ilk yapmanız gereken bir liste oluşturmaktır. Sonrasında firmamız ile görüşerek eşya listeniz, oturduğunuz semt ve diğer nakliye için bilgileri verdiğinizde sizi karşılayan müşteri temsilcisi çalışanımız sizlere yardımcı olacaktır.

Bekar eşyası, çeyiz eşyası, 1 oda eşya, 1+1 ve hatta az miktardaki 2+1 eşyalarınız dahi parsiyel olarak taşınabilir. Ekonomik olması için parsiyel seçeneğini düşündüğünüzde 1+1 ve 2+1 eşyalar için firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızı yerinde tespit etmektedir. Bu tespitteki amaç eşyalarınızın ne kadar hacim kapladığını öngörmek ve araçta eşyanızı alabilecek kadar yer ayarlamasıdır.

1+1 ve 2+1 eşyalarınızı parça şeklinde taşımak istediğiniz de mutlaka firmadan eksper isteyiniz. Bazı firmalar ekspere gerek olmadığını belirtse de siz ısrar edin. Eğer firma ekspertiz hizmeti vermiyorsa o firmayla çalışmayın. Nitekim nakliye mağdurlarından birçoğu eşyasını anlaştığı firmanın görmemesi sonucu taşıma esnasında eşyaların araca sığmadığı ve ek ücret ödemek zorunda kaldığı bilinmektedir.

İstanbul ve Bodrum arası parça eşya taşıma hizmetlerinizde sizlere hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Portfolio Items

İzmir Ankara Arası Taşıma

İzmir Ankara arası kısmi eşya hizmetlerimizi burada bulabilirsiniz.

İzmir ve Ankara illerimiz arası haftada enaz 3-4 nakliye seferi düzenleyen firmamız bu çalışması sayesinde İzmir’den Ankara’ya veya Ankara’dan İzmir’e kısmi eşya göndermek isteyen müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz bu çalışma sayesinde eşyalarınız güvenli taşınırken, sizler de çok büyük nakliye ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız.

Nakliye firmaları arasında ayrı bir konumda olan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Memnun kalınan her müşteri yeni bir referanstır düşüncesini benimseyen firmamız İzmir ve Ankara’da bulunan acenteleri ile eşyalarınızı çok kısa sürede tarafınıza teslim etmektedir.

Parsiyel taşıma hizmetimiz de taşıdığınız eşyanın miktarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Böylelikle yüksek nakliye ücretleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Eşya listenizi firmamıza ulaştırdığınız an müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyat konusunda yardımcı olmaktadırlar.

İletişim numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mail adresimize eşya listenizi ve konumlarınızı yazarak da bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Taşıma işleminiz için herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Bizi tercih ederek kaliteli ve sorunsuz bir taşınmanın ilk adımını atabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için gerekli tüm işlemler tarafımızca yapılmaktadır. 

Portfolio Items

İstanbul Ankara Arası Taşıma

İstanbul ve Ankara illerimiz için sunduğumuz taşıma hizmetlerimiz.

İstanbul’dan Ankara’ya yada Ankara’dan İstanbul’a taşıtmak istediğiniz az miktardaki ev eşyalarınızı sizler için sunduğumuz parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak taşıtabilirsiniz.

Parça eşya taşıma organizasyonumuz taleplerin değerlendirilmesi ile eşyaların birleştirilip aynı araçta sizler için daha ekonomik taşıma yapılması ile gerçekleşir. Eşya miktarınız ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaktayız. İster tek bir parça ister bir oda dolusu eşyayı firmamız aracılığı ile istediğiniz noktaya taşıtabilirsiniz.

Organizasyonumuz İstanbul-Ankara arası olması sebebi ile İzmit, Adapazarı, Düzce ve Bolu’ya da eşya taşıma fırsatı sunmaktayız. Eşyalarınız sizden teslim alındıktan sonra teslim güzergahına göre araca yüklenmektedir. Böylelikle eşyalarınızı uygun fiyata taşıma fırsatı sunmaktayız.

Parça eşya taşımacılığında deneyimli olan firmamız sizlere birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Bunlar; uygun fiyat, kaliteli hizmet, güven, zamanında teslimat ve iş bitimi ödeme garantisi gibi ayrıcaklıklardır.

1997 yılından beri evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında profesyonel taşıma hizmetleri sunan EGETUR Nakliyat, 2000 yılından itibaren sunduğu profesyonel parça eşya transferi ile sektörde bu hizmeti sunan tek nakliyat firması olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İstanbul-Ankara arası parsiyel yüklerinizi bırakın biz taşıyalım, siz taşımanın rahatlığı yaşayın. Sizleri de Referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız… 

Portfolio Items