Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul İzmir Arası Taşıma

İstanbul ve İzmir illerimiz arası parça eşya taşıma hizmetimiz.

İstanbul ve İzmir, parça eşya taşımacılığın en yoğun olduğu illerimizin başında gelmektedir. Öğrenci eşyası, çeyiz eşyası ve az miktardaki eşyalarını ekonomik ve kaliteli taşıtmak isteyen tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Firmamız İstanbul ve İzmir arası haftada enaz 3-4 sefer düzenlemektedir. Bu seferler sayesinde az miktardaki eşyalarını taşımak isteyen tüm müşterilerimize uygun nakliye fiyatlarına kendilerine yardımcı olmaktayız.

Taşımamı nasıl organize edebilirim?

Eşyalarınızı taşımaya karar verdiğinizde firmamızla taşıma tarihinden enaz 1 hafta önce iletişime geçmeniz durumunda gerekli tüm nakliye organizasyonları yapılıp eşyalarınız tarafınızdan teslim alınır ve planlanan program dahilinde eşyalarınız tarafınıza teslim edilir.

İstanbul İzmir parça eşya taşıma servislerimizde eşyalarınızın paketlenmesi, modüler mobilyaların de-montaj ve montajlarının yapılması, teslimat adresinde taşıma ve yerleştirme işlemleri tarafımızca sunulmaktadır.

Kurumsal kimliğimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile parça eşya taşıma hizmetinde lider tek nakliyat firmasıyız. Bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyin. Referanslarımızı incelemenizi ve kararınızı buna bağlı olarak vermenizde yararlı olacağını tavsiye ediyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmeti nasıl daha ekonomik verebiliriz düşünceli ile çalışmalar ve yatırımlar yapan firmamız, parça eşya taşımacılığını profesyonelce yapan tek evden eve nakliyat firmasıdır. Lütfen firma tercihi yaparken çok iyi araştırma yapın. Zira sektörde internet ortamının %80’inden fazlası korsan ve amatör firmalardan oluşmaktadır. Nakliye şikayetlerine konu olan yazıları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Portfolio Items