Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul Marmaris Arası

İstanbul Marmaris arası nakliye taleplerinizi karşılıyoruz.

Yıllardır evden eve nakliyat sektöründe bizi arayan müşterilerimizden büyük çoğunun parça eşya taşıma hakkında tereddütleri olduklarını ve güven problemi yaşadıklarına şahit olduk. O kadar olumsuzluklar yaşanmış ki bazı müşterilerimiz çok az sayıda eşyalarını özel araç ile çok büyük rakamlara taşımak zorunda bırakılmış.

Artık neredeyse nakliyat firmalarına güven kalmamış. Bu kadar olumsuzluk yaşan müşterilerden tüm nakliyecileri aynı sınıfa dahil ettiklerini ve mecburiyetten nakliye firmalarını tercih ettiklerini duymak bizi çok derinden üzmüştür. Sektörümüzün bu kadar kötü olması maalesef devlet tarafından bir denetlemenin olmaması en önemli etkendir.

Evden eve nakliyat sektörü öyle bir hal almış ki artık herkes bu işten pay almakta ve kendini nakliyeci olarak görmekte. Örneğin İstanbul’da birçok eski semtte apartman görevlileri aralarında birleşip bir araç alarak semt içinde gerçekleşen evden eve nakliyat işlemlerini yapmaktadırlar. Nakliye sektörünü daha iyi anlamanız açısından sizlere bir örnek üzerinden yola çıkarak bilgi verdik. Amacımız tercih yaparken bu örneklendirmeden yola çıkarak Kurumsal ve Profesyonel firmalar ile çalışmanız gerektiğini belirtmek.

Firmamız İstanbul ve Marmaris arası parça eşya nakliyatını kurulduğu ilk yıllardan itibaren gerçekleştirmektedir. Haftalık Ege bölgesine düzenlediğimiz seferlerimiz ile İstanbul’dan Marmaris’e kısmi eşyasını göndermek isteyen müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız. Parça eşya taşıma hizmetimiz eşyalarınızın adresinizden teslim alınıp göndereceğiniz yeni adreste yerine teslim edilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

EGETUR Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetinde de kendi özmal araçlarını kullanmakta. Kesinlikle taşeron kullanılmamakta ve komisyon usulü çalışılmamaktadır.

İstanbul ve Marmaris arası taşıma hizmetlerinizde firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Şimdi bize iletişim numaralarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz. 

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Parça Eşya Taşıma Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.