Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Beyaz eşya nakliye hizmetimizden faydalanarak tek parça yada daha fazla sayıda olan beyaz eşyalarınızı istediğiniz noktaya taşıtabilirsiniz. Beyaz eşya nakliyesinde gelen taleplerde en çok eşyaların hasar görmesinden endişe edilmektedir. Firmamız beyaz eşyalarınızı evinizden alırken paketleme yapmadan kesinlikle taşımamaktadır. Böylelikle endişe etmenize gerek kalmamaktadır.

Beyaz eşya nakliyesinde evinize gelen personelimiz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırınınızın su tesisatı ve elektrik bağlantısını söker, yeni taşınacağınız adresinizde tesisatınızın hazır olması durumunda tekrar bağlantı işlemleri yapılmaktadır.

İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya arası her hafta gerçekleşen servislerimiz ile eşyalarınızı bu illerimize veya bu güzergahta olan diğer tüm illerimize uygun fiyata taşıma imkanını firmamız aracılığı ile sunmaktayız. 2000 yılından beri Türkiye’de kendi özmal sermayesi araçları ile parça eşya taşımacılığı yapan tek firma olma özelliğimiz ile parça eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşımanın gururunu yaşıyoruz.

Beyaz eşyalarınızı şehir içi ve şehirler arası gönül rahatlığıyla firmamız aracılığı ile taşıtabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen 444 9 069 nolu çağrı merkezimizi arayınız.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Birkaç Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.