Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Koltuk taşıma hizmetimiz ile dilediğiniz tek parça veya takım halinde koltuklarınızı şehir içi veya şehirler arası paketleme ve taşıma işlemini profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Özellikle şehirler arası parça eşya taşıma hizmetimizde en çok talep aldığımız işlerin başında koltuk taşıma gelmekte olup yıllardır yüzlerce müşterimize koltuk nakliyesi konusunda destek olduk ve olmaya da devam etmekteyiz.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta parça ev eşyası taşıma hizmetini her firma sunmamaktadır. Sunduğunu iddia eden birçok nakliye firması yada kişiler çoğu zaman son dakika taşımayı yapmaktan vazgeçer yada komisyon karşılığında işi başkasına vermektedir. Böyle bir olumsuz deneyim yaşamamak için firmamızla iletişime geçerek taşımanızı sorunsuz ve hasarsız gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıma Sırasında Hangi Hizmetler Sunulmakta?

Koltuk taşımacılığında evinize gelen personellerimiz öncelikle taşınacak koltuklarınızı iç tarafı kraft kağıtlı havalı naylon malzeme koltuğunuzu paketlemekte sonrasında taşıma işlemi yapılmaktadır. L koltuk, çekyat türü koltukların de-montaj ve montajı yine personelimizce yapılmaktadır. Sizlerin hiç bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır.

Şehirler arası taşımalarda bir hafta önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Taşıma işlemleri ile ilgili görsellere Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza sitemizin üst kısmından ulaşabilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Bilecik Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.