Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Söz konusu Antika eşyalarınız ise firmamızı tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Antika eşya taşımacılığı için özel ekip oluşturan firmamız, Avrupa’dan ithal paketleme malzemesi ile taşınılacak eşyalarınızı zarar görmeye karşı korumaktadır. Taşıma işlemi deneyimli personellerce yapılmakta olup, eşyalar araca yüklenirken kesinlikle üst üste binecek şekilde istiflenme yapılmaz. Eşyalarınız özel yapım çelik kasalara sahip araçlarımızın içinde tek sıra halinde yerleştirilerek taşınması sağlanır.

Taşınma esnasında her ihtimali göz önünde bulunduran firmamız Nakliyat Sigorta işlemlerini yaparak olası kazalara karşı eşyalarınızı garanti altına almaktadır. Eşyalarınızın güvenliği için araç 80 km/saat hızdan fazla hız yapmayıp, araç içi sarsıntı en aza indirilir.

Antika eşya taşıma için mutlaka profesyonel firmalar ile eşyalarınızı taşıtın. Amatör firmalar ile eşyalarınızı taşıtmanız durumunda çok büyük maddi ve manevi zararlarınız olabilir.

Firmamız Antika Eşya taşımacılığında daha önce hiç kullanılmamış paketleme malzemesi kullanmaktadır. Bu malzemelerimiz Avrupa’dan ithal olup iç kısmı kraft kağıt, dış kısmı ise büyük baloncuklu naylon olup eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için iyi bir mukavemete sahiptir.

Antika Eşya Taşımacılığı için lütfen iletişim bilgilerimiz kullanınız. Detaylı tüm bilgileri Müşteri Temsilcisi çalışanlarımızdan edinebilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığında şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerinde kendi özmal araçlarıyla taşıma yapan tek nakliyat firmasıyız. İstanbul ve İzmir’den 81 ilimize parça eşya taşıma hizmetleri aralıksız yılın 365 günü verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ev Eşyası Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.