Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Tek parça eşya taşıma hizmetimiz ile İstanbul ve İzmir illerimizden tüm Türkiye’ye tek parça eşyalarınızı gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Hizmetimiz door to door (kapıdan kapıya) olup, gerekli paketleme ve taşınma işlemleri yine tarafımızca yapılmaktadır.

Tek Parça Eşya Taşıma Hizmeti ile Neler Taşıyabilirim?

Taşıyacağınız eşya bir buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk, yatak, gardolap veya birkaç koli dahi olabilir. Teslim alma adresi ve teslimatın yapılacağı adres bilgileri ile taşınacak olan eşyayı firmamıza bildirmeniz durumunda gerekli ayarlamalar yapılarak eşyanız tarafınızdan teslim alınır ve en kısa sürede gideceği güzergaha servisin çıkması ile tarafınıza teslim edilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetini yıllardır güvenle sunan firmamız bu sayede tek parça halinde olan eşya taşımalarınızı da aynı hassasiyet ve güvenle taşımaktadır. Sektördeki diğer firmaların aksine özmal sermaye ile çalışan ve kesinlikle taşeron kullanmayan firmamız bu sayede müşterisinden aldığı güven ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

2000 yılından bu yana özellikle İstanbul ve Ege bölgesi arası yoğunlukla olmak üzere tüm Türkiye geneline tek parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız söz verdiği gibi zamanında ve ekonomik fiyatlara sunduğu bu taşımacılık alanında lider firma konumundadır.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet politikası ile çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve buna göre çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız sadece para kazanmak değil, sektörde güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak her zaman taktir edilmek ve tavsiye edilmektir.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz kere teşekkür ederiz…

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Şehirlerarası Çeyiz Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.