Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul Aydın parça eşya taşıma hizmetimiz ile çok sayıda müşterimize bu konuda profesyonel destek olduk ve olmaya da devam etmekteyiz. Her hafta İstanbul’dan Ege bölgesine gerçekleşen parça eşya taşıma servislerimiz ile Aydın il merkezi ile Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar ve Yenipazar ilçelerine parsiyel gönderilerinizi adrese teslim etmekteyiz.

Az miktardaki eşyaların taşınması için büyük bir kolaylık sağlayan parça nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız ekonomik fiyatlara yeni adreslerinize güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Taşınma rezervasyonlarını bir (1) hafta öncesinden gerçekleştirdiğimiz için bizlere enaz 1 hafta öncesinden bilgi vermenizi önemle rica ediyoruz.

Her türlü ev eşyasını taşıyor musunuz? Evet, evinizde yer alan her türlü mobilya, beyaz eşya, koltuk, halı ve kolilenmiş mutfak veya giyim eşyasını taşıyoruz. Paketleme hizmetiniz var mı? Bizden talep etmeniz halinde mutfak eşyaları başta olmak üzere her türlü eşyanızın sağlıklı taşınması için paketleme hizmetimiz bulunmaktadır. Ödemeyi teslimatta yapsak olur mu? Taşımalarımızın tümünde ödemeyi teslimatta almaktayız. Araçlarınız firmanıza mı ait? Taşımalarda kullanmış olduğumuz tüm nakliye araçlarımız firmamızın özmalları olup kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Sizinle nasıl kolay iletişime geçebilirim? Sayfamızın sağ alt kısmında yer alan Facebook Messenger, Whatsapp, 444 9 069 çağrı merkezi veya e-mail ile kolay ve hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Nakliyat Platformlarının Gerçek Yüzü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.