Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Vip Eşya Taşıma Hizmeti

VİP Servis hizmeti; panelvan araçlarımızla tek kişinin eşyalarının özel taşınması hizmetidir. Parça eşya taşımacılığı hizmeti aynı güzergaha taşınacak birden fazla kişiye ait eşyaların birleştirilip, ekonomik fiyatlara taşınması demektir. Bu hizmetten farklı olarak kısmi eşyalarını özel taşımak isteyen müşterilerimiz için VİP Servis hizmetimizde vardır.

VİP (Özel) Taşıma Aracımız

Türkiye’de ilk ve halen tek parça eşya taşıma hizmeti sunan nakliye şirketi olma özelliğini taşıyan firmamız özel servis hizmeti ile hızlı ve zamanında teslimat yaparak sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Vip servis hizmeti için filomuza kattığımız panelvan araçlarımızla eşyalarınız kısa sürede tarafınıza sorunsuz ve hasarsız bir şekilde teslim edilmektedir. Bizi arayarak sorunsuz bir taşıma için ilk adımı atabilirsiniz.

Hakkımızda Kurumsal Referanslarımız

Vip servis hizmeti ile çeyiz eşyalarınızı, antika eşyalarınızı, askılı elbiselerinizi veya varsa canlı hayvanlarınızı da taşıma imkanı sunuyoruz. Araçta 1 kişi refakatçi olarak yolculuk yapabilmektedir. Dilerseniz sadece araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı kendi imkanlarınız ile yükleme ve boşaltma yapma imkanınız var ise firmamızdan araç ve şoför temini için anlaşma sağlayabilirsiniz.

İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine sunduğumuz Vip Servis hizmetinden faydalanmak için firmamızla enaz 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bilgi ve fiyat için 444 9 069 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Neden Bizi SeçmelisinizMisyonumuz

Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Parça ev eşyası taşımacılığında Türkiye’nin lider markası olma yolunda dürüst ve ilkeli çalışmaları ile sektöre ilham kaynağı olmak ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Tavsiyelerimiz


Portfolio Items