Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Ülkemizde ev eşyası taşıma sektöründe öğrenci eşyası taşıması azımsanmayacak kadar gerçekleşmektedir. Özellikle üniversite öğrencilerinin oturdukları şehirlerden farklı bir şehirde öğrenim görmeleri ile başlayan süreç ev tutma ile ailelerin kullanmadıkları eşyaları öğrenim süresi boyunca kullanmaları için nakliye firması büyük önem arz etmektedir.

Firmamız da İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük illere sürekli parça eşya taşıma hizmeti sunduğundan bu hizmetimizden yararlanmak isteyen öğrenci kardeşlerimize nakliye işlemlerinde yardımcı olmaktayız.

Taşıma işleminde esas olan maliyetin düşük olmasıdır. Nitekim yeni eşyalar pahalı olduğundan ve ikinci el eşya alımı da çok güvenceli olmadığından, kullanmak için nakliyesini gerçekleştireceğiniz eşyaların taşıma maliyeti de ekonomik olmalıdır.

Firmamız parça eşya taşıma servisi ile Türkiye’nin her iline gönderim yapmaktadır. Yapmanız gereken eşyalarınızın taşınmasından enaz 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz ve taşıma tarihi ile ilgili 2-3 günlük bir esneklik sağlamanız.

Hizmet alırken çalışacağınız firmanın ekonomik fiyat sunmasının yanı sıra güvenilir ve dürüst olması da çok önemlidir. Zira sektörümüzde çok sayıda korsan nakliye firması olduğundan olası yanlış bir tercihte hayatınızda hiç unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz.

1997 yılından beri profesyonel parça eşya transferi gerçekleştiren firmamız, siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafesindedir. Dilediğiniz zaman firmamız ile görüşerek taşıma işleminizi organize edebilirsiniz…

Diğer şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz için https://parcaesyatasima.com.tr/sehirler-arasi-parca-esya-tasima web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Parça Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.