Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Tablo taşımacılığı profesyonellik ve hassasiyet gerektiren bir taşıma işlemidir. Taşımayı yapan personelin deneyiminden tutun, taşıma işlemi için kullanılan aracın niteliğine kadar titizlik gerektiren bir işlemdir.

Ülkemizde her yıl yüzlerce sergi düzenlenmekte ve bu sergilerde milyonlar değerinde paha biçilemez tablolar taşınmaktadır. Bu tabloların taşınmasını elbette nakliye firmaları yapmaktadır.

Tablo taşımacılığı için kullanmış olduğumuz araçlarımız kapalı olup, araç içerisinde tabloların hareket etmeyerek zararsız bir taşıma işlemi için hassas bir şekilde ince ip yardımıyla sabitlenmektedir. Tabi taşıma öncesi tablolar mutlak suretle ambalajlanması yapılmaktadır.

Taşıma işlemleriniz için firmamıza taşıma tarihinizden enaz 1 hafta öncesinden bilgi vererek araç randevunuzu yapabilirsiniz. 

Taşıdığımız tabloların maddi değerince firmamız nakliye sigortası yapmaktadır. Böylelikle eşyalarınız olası herhangi bir kazaya karşı sigortalı taşınmış olup her türlü haklarınız garanti altına alınmaktadır.

Düzenli gerçekleşen sergi ve tanıtımlarınız için firmamız ile uzun süreli sözleşmeler de yapabilirsiniz. Böylelikle her taşıma öncesi nakliye firması arayışına son vermiş olursunuz. Bize taşınma öncesi istenilen araç boyutunu 3 iş günü öncesinden bilgi vermeniz yeterlidir. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde hazır halde olacak araç ve personelimiz ile tablolarınız güvenli bir şekilde taşınması sağlanır.

Bir önceki yazımız olan Değerli Eşya Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.