Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde İstanbul’dan Ege ve Akdeniz bölgesine televizyonlarınızı güvenle taşıyoruz. Televizyonlarınızı sadece taşımakla kalmıyor ayrıca paketleme hizmeti de sunuyoruz. Evde kullandığınız televizyonuzu farklı bir şehre taşımaya karar verdiğinizde tv kutunuz yoksa müşteri temsilcimiz ile görüşmenizde belirtmeniz yeterlidir.

Televizyonları Nasıl Paketliyorsunuz?

Taşınacak olan televizyonunuzun taşıma kutusu yoksa televizyonunuzu önce ekranın çizilmesine karşı streç film ile kaplıyoruz. Daha sonra havalı naylon malzeme ile paketleme yaptıktan sonra ekranın darbelere karşı korunması için karton mukavva ile kaplayarak zarar görme olasılığını en aza indirgiyoruz.

Televizyonunuzu Neden Bizimle Taşımalısınız?

Televizyon hassas ve elektronik eşya olması sebebi ile kargo ve ambar firmaları taşıma işlemi gerçekleştirmek istememekte veya taşınması durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve garanti sunmamaktadırlar. Bu nedenle ev eşyası taşıma hizmeti sunan bir firma olmamızdan kaynaklı ve sizlere verdiğimiz güvence sayesinde gözünüz kapalı firmamızı tercih edebilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.