Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul Ankara Arası Taşıma

İstanbul ve Ankara illerimiz için sunduğumuz taşıma hizmetlerimiz.

İstanbul’dan Ankara’ya yada Ankara’dan İstanbul’a taşıtmak istediğiniz az miktardaki ev eşyalarınızı sizler için sunduğumuz parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak taşıtabilirsiniz.

Parça eşya taşıma organizasyonumuz taleplerin değerlendirilmesi ile eşyaların birleştirilip aynı araçta sizler için daha ekonomik taşıma yapılması ile gerçekleşir. Eşya miktarınız ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaktayız. İster tek bir parça ister bir oda dolusu eşyayı firmamız aracılığı ile istediğiniz noktaya taşıtabilirsiniz.

Organizasyonumuz İstanbul-Ankara arası olması sebebi ile İzmit, Adapazarı, Düzce ve Bolu’ya da eşya taşıma fırsatı sunmaktayız. Eşyalarınız sizden teslim alındıktan sonra teslim güzergahına göre araca yüklenmektedir. Böylelikle eşyalarınızı uygun fiyata taşıma fırsatı sunmaktayız.

Parça eşya taşımacılığında deneyimli olan firmamız sizlere birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Bunlar; uygun fiyat, kaliteli hizmet, güven, zamanında teslimat ve iş bitimi ödeme garantisi gibi ayrıcaklıklardır.

1997 yılından beri evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında profesyonel taşıma hizmetleri sunan EGETUR Nakliyat, 2000 yılından itibaren sunduğu profesyonel parça eşya transferi ile sektörde bu hizmeti sunan tek nakliyat firması olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İstanbul-Ankara arası parsiyel yüklerinizi bırakın biz taşıyalım, siz taşımanın rahatlığı yaşayın. Sizleri de Referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız… 

Portfolio Items