Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İzmir Ankara Arası Taşıma

İzmir Ankara arası kısmi eşya hizmetlerimizi burada bulabilirsiniz.

İzmir ve Ankara illerimiz arası haftada enaz 3-4 nakliye seferi düzenleyen firmamız bu çalışması sayesinde İzmir’den Ankara’ya veya Ankara’dan İzmir’e kısmi eşya göndermek isteyen müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz bu çalışma sayesinde eşyalarınız güvenli taşınırken, sizler de çok büyük nakliye ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız.

Nakliye firmaları arasında ayrı bir konumda olan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Memnun kalınan her müşteri yeni bir referanstır düşüncesini benimseyen firmamız İzmir ve Ankara’da bulunan acenteleri ile eşyalarınızı çok kısa sürede tarafınıza teslim etmektedir.

Parsiyel taşıma hizmetimiz de taşıdığınız eşyanın miktarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Böylelikle yüksek nakliye ücretleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Eşya listenizi firmamıza ulaştırdığınız an müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyat konusunda yardımcı olmaktadırlar.

İletişim numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mail adresimize eşya listenizi ve konumlarınızı yazarak da bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Taşıma işleminiz için herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Bizi tercih ederek kaliteli ve sorunsuz bir taşınmanın ilk adımını atabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için gerekli tüm işlemler tarafımızca yapılmaktadır. 

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Parça Eşya Taşıma Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.