Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Planlamış olduğunuz taşıma işleminiz de problem olması yada aniden taşımaya karar vermeniz gereken durumlarda firmamıza 444 9 069 ücretsiz çağrı merkezinden ulaşarak nakliye işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya illerinde şubeleri olan firmamız acil şehirler arası nakliyat hizmetlerinizde küçük, ortaboy ve büyük araçlarıyla 7/24 hizmetinizdedir.

Firmamızın her hafta Ege ve Akdeniz bölgesine seferleri olduğundan acil evden eve nakliye veya parça ev eşyası taşımanız olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Kısa sürede adresinize servis gönderilerek eşyalarınız paketlenerek teslim alınır ve en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

Firmamız acil nakliye gönderilerinizde sizlere 2 farklı seçenek sunmaktadır. Dilerseniz kişiye özel Vip Taşıma hizmetinden yada daha ekonomik olan Parsiyel Taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

VİP servisimiz ile eşyalarınız sizden teslim alındığı gibi araç yola çıkmakta olup tarafınıza teslimatı yapılmaktadır. Parça eşya taşıma servisinde ise yine eşyalarınız sizden teslim alınmakta ve en kısa sürede eşyalarınızın taşınacağı güzergahınıza yapılacak ilk taşımada tarafınıza teslimatı yapılmaktadır. Bu süre maksimum 4-5 günü geçmemektedir.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Yazlık Bölgelere Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.