Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Son yıllarda tek parça eşya taşıma hizmeti, nakliye firmaları arasında yaygınlaşmaktadır. Birçok firma ve kişinin bu alanda gelen talepleri, parça eşya taşımanın popülerleşmesinde etkili rol oynamaktadır. Evden eve nakliye firmalarının her zaman taşıdıkları standart yüklerde olduğu gibi parça eşyalarda da aynı özenin gösterilmesi gerekmektedir. Bu hassasiyete dikkat ederek taşıma yapan firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarasında parça eşya taşıma ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermeyi önemsemektedir.

Nakliye firmaları için alternatif yük olarak görülen tek parça eşyaların taşınması çeşitli durumlarda ortaya çıkabilmektedir. İş yerinizde bulunan bir mobilyayı başka bir adrese veya bir diğer şubenize taşıtma, öğrenci veya bekar evine eşya gönderme, bir şehirden bir başka şehre veya şehir içinde çeyiz teslim etme gibi durumlarda parça eşya taşıma hizmeti verilen alanlar ortaya çıkmaktadır.

Ankara Tek Parça Eşya Taşıma

Kişiler, tek bir parça eşya için taşıma şirketi ile anlaşmayı gereksiz görebilmektedir. Fakat sağlıklı, hızlı ve güvenilir bir taşımacılığın yapılması için firmalar tarafından verilen tek parça eşya taşıma hizmetinden faydalanmak gerekmektedir.

Daha önce firmalardan tek parça eşya şehirler arası taşıma hizmeti almayan kişiler, bu hizmetin çok fahiş fiyatlara gerçekleştirildiğini düşünmektedir. Fakat böyle bir durum söz konusu değil. Firma yetkililerimiz eşyanızın nereden nereye taşınacağı, eşyanın kaçıncı kattan kaçıncı kata çıkarılacağı, toplamda kaç parça olduğu, kurulum gerektirip gerektirmediği gibi konulara göre parça eşya taşıma fiyat teklifi sunmaktadır. Üstelik bir kamyonet kiralayıp taşıma yapmayı düşünüyorsanız buna göre daha ekonomik fiyatlara bu hizmetten faydalanmanız mümkündür.

Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet vermeye gayret etmektedir. Bu nedenle parça eşyanın zamanında, hızlı bir şekilde taşınmanın gerçekleştirilmesine önem verilmektedir. Firmamız, ekonomik, güvenilir ve sorunsuz bir parça eşya taşıma hizmeti açısından başka eşyalar ile birlikte taşıma yapmamaktadır. Araç filoları içerisinde tek parça eşya taşımaya uygun araçlar ile şehir içi ve şehirlerarasında parça eşya taşıma hizmetini güvenilir, profesyonel bir ekip tarafından sizlere vermek için çalışmaya devam etmektedir.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Ev Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.