Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Tablo, sanat eseri, tarihi eşyalarınızı firmamız aracılığı ile güvenli bir şekilde A noktasından B noktasına taşıma imkanı bulabilirsiniz. 1997 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti yanı sıra müzayedelere taşıma hizmeti sunmaktayız.

Maddi ve manevi değeri olan her türlü eşyanızı firmamız aracılığı ile güvenli bir şekilde taşıma imkanı bulabilirsiniz. Firmamız sizlere göndereceği uzman personeller eşyalarınızı itinalı ve titizlikle taşıyıp yeni adresinize teslimatını gerçekleştirmektedirler.

Sanat Eserleri Taşıma

Daha önce hiç kullanılmamış özel ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Ayrıca firmamız taşınma esnasında kazalara karşı eşyalarınızı değerinde sigorta ettirmektedir.

Ülkemizde taşıma işlemleri gerçekleştiren firmalar arasında Antika & Değerli Eşya Taşımacılığı yapan firma sayısı sınırlı sayıdadır. Bunun başlıca nedeni alınan sorumluluğun fazla olması ve taşınan eşyanın 0(sıfır) toleransla taşınması gerektiğidir.

Değerli eşya taşımacılığı hizmetimiz şehiriçi ve şehirlerarası tüm Türkiye’ye verilmektedir. İstanbul dışına gerçekleşecek tablo, heykel ve diğer her türlü antika eşyalarınız için özel yapım kasalarla donatılmış araçlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Sizlerde değerli eşyalarınızı firmamız aracılığı ile taşıtmak istediğinizde firmamıza 0216 383 10 90 veya 0212 264 13 92 nolu telefon numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Didim Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.