Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmetimiz ile komple bir ev eşyasına göre daha az miktarda eşyalarınızı da taşıyoruz. İster tek parça isterseniz birkaç parça az miktardaki ev eşyalarınızı bizimle güvenli ve ekonomik şekilde dilediğiniz noktaya kolay ve hızlı şekilde ulaştırın.

Eşya taşıma maliyetlerinin yüksek olmasından kaynaklı günümüzde hemen hemen herkes parça eşya taşıma hizmetine yönelmiştir. Bekar, öğrenci, çeyiz eşyası, 1+1 ve hatta 2+1 ev eşyası olanlar dahi parça eşya taşıma sistemini tercih etmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta anlaşma sağladığınız nakliye firmasıdır. Az miktardaki eşyaların bir noktadan diğer bir başka noktaya taşınması ancak başka eşyalar ile beraber taşınması ile mümkün olabilmektedir. Bu nedenle anlaştığınız firmanın eşyalarınızın taşınacağı güzergaha başka müşterisi olup olmadığı konusunda emin olmalısınız. Bunu garanti altına almak için mutlaka sözleşmenizi yapın.

Türkiye’de parça ev eşyası taşımacılığı hizmetini ilk ve halen sunan tek nakliye şirketi olan firmamız sizlerden gelen az miktardaki eşya taşıma taleplerini en iyi şekilde değerlendirip en kısa sürede eşyalarınızın taşınma organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

Sizlerde az eşya taşımalarınızda firmamız ile 1 hafta öncesinden iletişime geçerek eşyalarınızın zamanında, hızlı ve güvenli taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bilgi ve fiyatlandırma için lütfen 444 9 069 çağrı merkezimizi arayınız.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Yalova Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.