Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Beşiktaş Parça Eşya Taşıma

Evden eve taşımacılık hizmeti dışında az miktarda olan eşyaların taşıma işlemine parça eşya taşıma işlemi veya parsiyel taşımacılık da denir. Eşyaları götürmek kendi aracınızla zor oluyorsa parça eşya taşıma hizmeti veren firmamızla anlaşarak eşyalarınızı daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde taşıtabilirsiniz. Aynı güzergaha taşınan eşyaların her biri aynı araç içerisine konularak istenilen noktaya götürülmektedir. Beşiktaş parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız sadece İstanbul için değil Ege ve Akdeniz için de hizmet veren bir firmadır. Şirketimizin yıllardır bu hizmeti veriyor olması ve işini düzgün yapıyor olması oldukça önemlidir. Bu nedenle nakliye firma seçimleriniz de dikkatli ve özenli bir şekilde davranmakda fayda var.

Eşya Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamıza başvurmanız durumunda eşya resimlerini WhatsApp üzerinden bizimle paylaşmanız veya evinizi ziyarete gelen ekspertizin eşyalarınızı analiz etmesiyle başlar. Nakliye firmalarının daha önceden gelerek gerekli analizleri yapması oldukça önemlidir. Taşınacak eşyalarınızın kaç adet eşya olduğu ve ne kadar büyüklükte olduğu oldukça önemlidir. Eşyalarınızın her birinin teker teker sarılması gerekir. Eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi ve düzgün bir şekilde paketlenmesi oldukça önemlidir. Özellikle büyük mobilya ve beyaz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi gerekiyor. Ayrıca taşıma (nakliye) sigortası da yapmaktayız. Eşyalarınızı sigortalı taşımak sizinde içinizi ferahlatacaktır. Sigortalı taşımacılık her nakliye firmasının sunduğu bir hizmet değildir. Eşyalarınız paketlendikten sonra düzgün bir şekilde araca taşınır.

Her hafta İstanbul’dan Ege ve Akdeniz bölgesine gerçekleştirdiğimiz servislerimiz ile Beşiktaş’tan aldığımız eşyalarınızı en kısa sürede gideceği noktaya güvenli şekilde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca aynı şekilde Ege ve Akdeniz bölgesinden de İstanbul Beşiktaş’a hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi için www.parcaesyatasima.com.tr inceleyebilir ve fiyat için 444 9 069 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Karşıyaka Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.