Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça Eşya Taşıma Blog Sayfası |

Edirne Parça Eşya Taşıma

1997  yılından bu yana evden eve nakliye sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Türkiye’de parça eşya taşıma hizmeti veren ilk firmadır. Firmamız üstün hizmet anlayışı ile bu zamana kadar gelip iyi hizmet sunan nakliye firmaları  arasına girmiştir. Her zaman güven ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız nakliye hizmetini özel yapım kasalara sahip araçlarla, hijyenik paketleme malzemeleriyle, işinde uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirmektedir. İstanbul Edirne arası parça eşya taşımada da aynı titizlik ve özenle eşyalarınız taşınmaktadır. Kesinlikle taşeron kullanmayan firmamız parça eşya taşıma hizmetinde de kendi özmalları olan araçlarıyla yapmaktadır.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız taşıma organizasyonlarını belli bir plan ve program çerçevesinde yürütmektedir. Taşınacak olan eşyaların tespitiyle başlayan süreç, taşınma işleminin bitimine kadar sürmektedir. Taşınma işleminin başından sonuna kadar sürekli sizinle irtibat halinde olan müşteri temsilcimiz ile taşınma işlemi sağlıklı bir şekilde ilerleyecektir.

Konumunuz neresi olursa olsun sizlere çözüm ortağı olan firmamız kendi reklam logolu araçlarıyla eşyalarınızı evden alıp eve teslim etmektedir. Sektörde birçok nakliye firması parça eşya taşıma konusunda hizmet verdiğini iddia etmekte ve çoğu eşyaları komisyon karşılığında taşeron firmalara taşıtmaktadır. Bu durumda sıkıntı yaşayan maalesef siz değerli müşterilerimiz  oluyor.

Neler Sunuyoruz?

Taşınmasını istediğiniz eşyaların taşınmasını istediğiniz tarihten en az 1 hafta (7 gün) öncesinden firmamız ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Verdiğimiz hizmetler tam kapsamlı olup eşyaların paketlenmesi, modüler eşyaların de-montaj ve montajının yapılması, asılacak eşyaların  askılı dolaplarımıza özenle asılması, kırılacak eşyaların havalı naylonlar ile sarılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Edirne parça eşya taşıma hizmetinde her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletip büyük özveriyle çalışmaktayız. Sizleri de EGETUR Nakliyat ile taşınmaya davet ediyoruz.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Elazığ Parça Eşya Taşıma

Taşınma işlemi bir çok kişi için zor ve zahmetli bir iştir. Özellikle eşyaları yeni ve kıymetli olan insanlar için uzun zaman araştırma yapılacak bir konudur. İlk defa taşınacak olanlar için bir çok soru işareti ve nereden başlayacağını bilememe durumu yanlış tercihler yapmasına sebep olabiliyor. Gerek işinin hakimi müşteri danışmanlarımızla gerek sitelerimiz ve sosyal medyada açık makale ve yazılarımızla güvenilir referanslarımızla her zaman doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu zorlu taşınma sürecinde sizlere karşı her zaman net olan firmamız siz müşterilerimizden de aynı netliği beklemektedir. Elazığ parça eşya taşıma işlemi birçok parça eşyanın birleştirilmesiyle yapılan bir işlem olduğu için eşya miktarı bu anlamda çok önemlidir. Verilen miktar, taşınması istenilen tarih netliği açısından çok önemlidir. Tüm netlik istenilen şekilde gerçekleştikten sonra taşınmanın zorluğunu hissetmeyeceğinize eminiz. Biraz verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Her zaman güvenilir ekip arkadaşları ile çalışmaya güven açısından çok önem vermekteyiz. Eşyaların kusursuz taşınması ve evinize güvenle girecek kişilerin seçilmesi bizler için en önemli bir ayrıntıdır. Bunun dışında kırılacak eşyaların sarılıp-paketlenmesi, mobilya de-montaj ve montajı, büyük eşyaların havalı naylonlarla sarılması, asılacak kıyafetlerin askılı dolaplarımıza asılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Vermediğimiz tek hizmet ise duvar delme ve matkaplık işlerdir. Ve bunu hiçbir nakliye firması vermemektedir.

Parça Taşıma da Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar Nelerdir?

Taşımacılık sektöründe özellikle parça eşya taşıma hizmetinde birçok sıkıntı yaşanmaktadır. Bir tane araç ile hiçbir resmi kurumla ilişiği olmadan düşük maliyetle müşteri alan bu kişiler müşteriye mağduriyet yaşatmaktadır. Müşterinin her isteğine evet diyerek taşıma günü geldiğinde türlü bahaneler ile  müşteriyi mağdur etmektedirler. Yılardır şahit olduğumuz bu manzara bizleri de derinden üzmektedir. Maalesef kurunun yanında yaşta yanar misali bizler gibi işini dürüstçe yapan firmalarda bundan nasibini alıyor. Sizlerden ricamız taşıma gerçekleşmeden önce iyi bir araştırma yapmanız ve taşınmaya karar verdiğiniz firmanın kurumsal olup olmadığına dikkat etmenizdir. Böylelikle yaşayacağınız sıkıntıların önüne geçecektir.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Konya Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti nakliye sektörünün diğer kollarına göre büyük titizlik isteyen bir hizmettir. EGETUR Nakliyat olarak parça eşya taşıma hizmeti veren ilk firma olmamız ve yıllardır bu işi titizlikle gerçekleştiriyor olmamız bizleri hep tercih ediliyor konumuna getirmiştir. İşini  her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yürüten firmamız en az hasar ve memnuniyetsizlik hedeflemektedir. Tabi bu işini iyi ve profesyonel yapanlar için hiç de zor değildir. Yılların vermiş olduğu tecrübe bu sektörde hiçte yabana atılacak bir durum değildir. Dilerseniz biraz verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim.

Hangi Hizmetleri Sunmaktayız?

Bizler evden eve nakliyat sektöründe komple ev eşyasında olduğu gibi eşyaların paketlenip sarılması, mobilyaların de-montaj ve montajının yapılması, kırılacak eşyaların havalı naylonlarla sarılması, asılacak eşyaların büyük dolaplarımıza özenle asılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Nakliye hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimizden konuştukları kişilerden öncelikle alacakları hizmetin maddi karşılığını düşünmeden konuşmalarını tavsiye ederiz. Elbette ekonomik durumunuz bu anlamda göz önünde bulundurulmalı ancak söylemek istediğimiz sektörümüzdeki bilgi kirliliğinden kaynaklı uygun fiyatla müşteriyi çeken nakliye hizmeti veren firma bile olmayan kişilerden zarar görmenizi istemememizdendir. Uygun fiyat vererek yapacağını belirttiği hiçbir sözü yerine getirmeyen firmalar yüzünden mağdur olan çok insan daha sonrasında firmamızı tercih etmiştir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Konya parça eşya taşıma hizmeti büyük titizlik istemektedir. Aynı yöne gidecek eşyaların aynı tarihte ayarlanıp sırayla araca yerleştirilmesi profesyonellik istemektedir. Profesyonellik ise emek ve özveriyle geçen yılların bize kattığı en değerli şeydir. Siz değerli müşterilerimizin taşımadan önce muhatap olduğunuz kişilerin vereceği hizmetler hakkında detaylı bir araştırma yapmanız ileride yaşayacağınız sıkıntıları ortadan kaldırır.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Erzurum Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti veren ilk firma olmamız ve 20 yılı aşkın tecrübemiz bizleri her zaman daha iyisini yapmak için çalışmaya sevk etmiştir. Yaptığımız işin önemini her zaman bildik ve ona göre bir yol çizdik kendimize. Hizmet sektörü memnuniyetlik açısından her zaman zor olmuştur. Yetkili personelimizle yapacağınız görüşmelerde istenilen bilgiler doğru ve net verildiği takdirde bizim açımızdan bir problem yaşanmamaktadır. Bazen size göre az ve lüzumsuz görülen eşyalar bizim gözümüzde büyük  bir detay olabiliyor ve taşıma günü sorun yaratabiliyor. İstanbul Erzurum parça eşya taşımada eşya miktarı çok önem arz etmektedir. Sadece kişiye özel bir hizmet olmadığı için detaylı anlatım veya sonradan eklenme ihtimali olabilecek eşyaların miktarı net konuşulmalıdır. Karşılıklı net olunduğu takdirde tarafımızdan hiçbir sorun yaşanmayacağına şahit olacaksınız. Ayrıca taşınması istenen eşyaların taşınmasını istediğiniz tarihten en az bir hafta öncesinden bizleri bilgilendirmeniz bu anlamda yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaktır. Dilerseniz biraz hizmetlerimizden bahsedelim.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Verdiğimiz bütün hizmetlerde işinin ehli, sigortalı ve yıllardır her anlamda kefil olduğumuz ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Sektörümüzde sıklıkla duyduğumuz olumsuz örneklerden kaynaklı başta güven odaklı çalışan firmamız için bu es geçilmez bir durumdur. İstanbul Erzurum parça eşya taşıma hizmetinde profesyonel ekibimizle başta vermiş olduğumuz hizmetler kırılacak eşyaların sarılıp-paketlenmesi, mobilya de-montaj ve montajı, büyük eşyaların havalı naylonlar ile sarılması, asılması istenen kıyafetlerin askılı dolaplarımıza asılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Vermediğimiz hizmet ise duvar delme ve matkaplık işleridir.

Siz Değerli Müşterilerimizden İsteğimiz Nelerdir?

Karşılıklı netlik içerisinde geçen konuşmalarımızdan sonra gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerinde hiçbir problem olmamaktadır. Takdir edersiniz ki insan gücüyle gerçekleşen bu hizmette biz ve personelimiz sizlerden büyük anlayış beklemekteyiz. Çünkü bazen öyle oluyor ki tarafımızdan her şey özenle yerine getirilmesine rağmen karşı tarafın istek ve talepleri bizleri zorlar hale getiriyor. Oysa hizmetlerimiz beklenti ve beklentilerinizi bilerek objektif bir şekilde konuşan yetkili arkadaşımızdan yana şüphemiz yoktur. Bunun dışında sektörle alakalı yaşayabileceğiniz en büyük sıkıntı ise zamanında teslim edilmeyen eşyalar, paketlenmeden taşındığı için kırılan çizilen eşyalar. Bizler her zaman bu sıkıntıları minimumda tutacak çözümler üretmekte taşınmak gibi zor bir işlemi sizler için kolay hale getiriyoruz.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Kars Parça Eşya Taşıma

İstanbul Kars arası parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız titiz ve özenli çalışan personellerimiz ile yıllardır ismini bu sektöre yazdırmıştır. Parça eşya taşıma hizmeti veren firma seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri belki de en önemlisi zamanında alınıp zamanında teslim edilecek olmasıdır. Zamanında alınıp teslim edilmesi için, siz değerli müşterilerimizden bizlere en az bir hafta öncesinden alınmasını istediğiniz tarihi belirtmenizi istemekteyiz. Bu zamanında teslimat yapmak için hem siz müşterilerimiz hem de bizler için önem arz etmektedir. Dilerseniz İstanbul Kars parça eşya taşımada verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

İstanbul Kars arası parça eşya taşıma da en başta istediğimiz şey müşterilerimizin teslim almak istedikleri tarihten öncesinde taşınma tarihini netleştirmektir. Bizler gibi profesyonel taşıma yapan firmalar kendi reklam logolu aracıyla uzak mesafelerde taşıma ve teslim etme tarihlerinde bilhassa titiz davranmaktadır. Bu zamana kadar hiçbir olumsuz durumla karşılaşmayan firmamız bunu özenli ve titiz çalışmasına borçludur. Zira uzun mesafelerde başka firmaların komisyon karşılığı işi başkalarına vermesi siz müşterilerimizin mağduriyet yaşadığı birinci konudur. Yaşayabileceğiniz sıkıntılardan bir sonraki metnimizde paylaşacağız. Bizler her hafta sonu  Kars -İstanbul arası hizmetimiz de kendi araçlarımız ile eşyalarınızı teslim etmekteyiz. Taşıma sırasında kırılacak eşyaların sarılması ve kolilenmesi, büyük eşyaların de-montaj ve montajı, asılacak eşyaların dolaplara özenle asılmasıdır. Vermediğimiz tek işlem ise duvar delme işlemleridir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

Kars parça eşya taşıma hizmetinde yaşanan en büyük sıkıntı zamanında teslim edilmeyen eşyalardır. Bunun sebebi ise uzun mesafelerde firmaların araç sıklığı çok olmadığı için düşük maliyetle işi komisyon karşılığı vermeleridir. Bu da haliyle geç alınıp teslim edilen ve hasar gören bir taşıma işlemi demektir. Bunun için taşıma işlemi önemsenmeli fiyat baz alınarak bir anlaşma yapılmaması tavsiyemizdir.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Telefoane samsung