Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Ege bölgesinin turist yoğunluğu bakımından en kalabalık olan ve Muğla ilimize bağlı şirin bir kasaba olan Bodrum ilçesine firmamız yeni nesil taşımacılık hizmeti olan parça eşya taşıma hizmetini yılın 365 günü sunmaktadır.

Yerli turizmcilerimizin en çok tercih ettikleri yazlık bölgelerden biri olan Bodrum’a özellikle yaz aylarında haftada enaz 1-2 sefer düzenleyerek sizlere göndereceğiniz ev eşyalarınızda çözüm ortağı olmaktayız. Eşyalarınız tarafımızca teslim alınıp yine tarafımızca adresinize kadar teslim edilmektedir.

Sadece İstanbul’dan mı Bodrum’a taşıma yapıyorsunuz?

Firmamız İstanbul başta olmak üzere Bodrum güzergahında bulunan illerimiz olan İzmit, Adapazarı, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir ve Aydın illerinden de Bodrum’a taşıma düzenlemektedir. Bunun için yapmanız gereken bizlere taşıma tarihinizden bir hafta öncesinden bilgi vermeniz yeterlidir. Ayrıca yine İstanbul’un çevre illeri sayılan Çorlu, Tekirdağ, Edirne ve Çanakkale’den de taşımalarımız vardır.

Amacımız nakliye hizmeti alacak müşterilerimize bekledikleri sorunsuz ve profesyonel taşıma hizmetlerini kendilerine en ekonomik şekilde sunmaktır. Hizmetimiz sadece İstanbul’dan Bodrum’a olmayıp Bodrum’dan İstanbul ve güzergahtaki illerimize de aynen sunulmaktadır.

Evden eve nakliyat sektörünün en kötü dönemini yaşadığı bu dönemde dürüst çalışan ve söz verdiği gibi bir taşıma hizmeti sunan taşıma firması bulmanın çok zor olduğu herkesce bilinen bir gerçektir. İşte bu noktada EGETUR Nakliyat’tan alacağınız profesyonel taşıma hizmetleri ile tüm bu olumsuzlukları yaşama düşüncelerini kafanızdan atabilirsiniz.

Firmamıza sağ tarafta bulunan İstanbul ve İzmir iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Bir önceki yazımız olan Kuşadası Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.