Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Uzun yıllardan bugüne gelmeyi başarmış olan firmamız genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığında hiç şüphesiz lider kuruluş olmayı başarmıştır.

Kurulmuş olduğu günden bu yana siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışan firmamız, kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmakta, her geçen gün referanslarını genişletmektedir. Amacımız Türkiye geneline çağdaş standartlarda nakliye hizmeti sunmak ve üstün kaliteyi en ekonomik fiyatla bağdaştırmaktır. Vermiş olduğumuz hizmeti her geçen gün geliştirmekte olan firmamızdan alacağınız nakliyat hizmeti garantimiz altındadır.

“Her taşıma kendi taşımamızdır.” düşüncesi ile yola çıkmış ve kurulduğu günden bu yana bu düşünceyle yoluna devam etmiş olan firmamız, güçlü referanslara, geniş müşteri yelpazesine sahiptir. Sahip olmuş olduğumuz geniş müşteri portföyü yaptığımız nakliyat hizmetinin en büyük garantisidir. Firmamız yoluna tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile devam etmektedir.

Parça Eşya Taşımacılığında Neden EGETUR?
Firmamız hızlı, güvenilir ve güncel bilgi ve teknoloji destekli nakliye hizmetinin tüm gereklerini, müşterilerin talebini en kaliteli şekilde yerine getirmeyi kendisine misyon olarak belirlemiştir. Rekabet gücünü pazarlarda sürdürmeye devam eden şirketimiz, sürekli değişim ve gelişimi yaşam biçimi haline getirdiğinden rakiplerinden hep bir adım önde olmayı başarmıştır. Alanında uzman profesyonel çalışanlarımız sonuca yönelik, pro-aktif ve katılımcı faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst seviyelere taşımayı başarmıştır. Firmamız, bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemekte, bu hedefine ulaşmak için bütün gelişmeleri takip etmekte, gelişen teknoloji ile nakliye hizmetini bütünleştirmektedir.

Firmamız evden eve nakliyat, uluslararası nakliyat ve parça eşya taşıma sektöründe, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya büyük özen göstermektedir. Aynı güzergahtaki taşınacak birden fazla parça eşyayı tek bir nakliye aracı taşıyan firmamız, geliştirmiş olduğu bu hizmet sayesinde nakliye ücretini daha ekonomik hale getirmeyi başarmıştır. Sizlerde Bursa parça eşya taşıma hizmetleriniz için firmamızı 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden arayarak, bilgi alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Eskişehir Parça Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.