Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Buzdolabı taşıma ençok talep edilen nakliye hizmetlerinin başında gelmektedir. Özellikle parça eşya grubuna girmesi sebebi ile uygun fiyata tek parça buzdolabı taşıma hizmetini İstanbul ve İzmir’den tüm Türkiye geneline gerçekleştirmekteyiz.

Buzdolabı Nasıl Taşınır?

Buzdolabını taşımak oldukça zor bir iştir. Ancak doğru ekipman, zaman, yeterli yardım ve doğru adımları izleyerek bu zor iş kolaylaştırılabilir. Taşıma konusunda uzman personelimiz buzdolabınızı taşımadan önce havalı naylon malzeme ile paketlemekte ve taşıma ipi ile taşınmaya hazır hale getirmekte. Buzdolaplarının özelliklerine göre 80 ile 130 kg arasında olduklarını düşünürsek 2 personel ile taşınması daha sağlıklıdır.

Buzdolabı Taşınmadan Önce Ne Yapılmalı?

Buzdolabınızı taşımak için en az bir gün önceden fişini çekin, böylece buzdolabı 8-10 saat içinde temizlemek için hazır hale gelecektir. Buzdolabınızın içindeki rafları iz bırakmayan bir bant ile sabitleştirebilir yada nakliye firmasından destek isteyebilirsiniz.

Önemli Birkaç Uyarı!

Buzdolabını taşıma sırasında mümkün olduğunca dik tutmaya özen gösterin. Buzdolabınızı yeniden çalıştırmadan önce 2-3 saat bekleyin. Böylece sıvının kompresör içine geri akması sağlanır. Bu soğutma mekanizması için önemlidir. Taşınmadan önce buzdolabının kullanma kılavuzunu okuyun. Böylece önemli güvenlik ipuçları ve uyarılarına uyarak olası sorunları önlemiş olacaksınız. 

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Firmamız END Üyesidir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.