Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmeti veren ilk firma olmamız ve 20 yılı aşkın tecrübemiz bizleri her zaman daha iyisini yapmak için çalışmaya sevk etmiştir. Yaptığımız işin önemini her zaman bildik ve ona göre bir yol çizdik kendimize. Hizmet sektörü memnuniyetlik açısından her zaman zor olmuştur. Yetkili personelimizle yapacağınız görüşmelerde istenilen bilgiler doğru ve net verildiği takdirde bizim açımızdan bir problem yaşanmamaktadır. Bazen size göre az ve lüzumsuz görülen eşyalar bizim gözümüzde büyük  bir detay olabiliyor ve taşıma günü sorun yaratabiliyor. İstanbul Erzurum parça eşya taşımada eşya miktarı çok önem arz etmektedir. Sadece kişiye özel bir hizmet olmadığı için detaylı anlatım veya sonradan eklenme ihtimali olabilecek eşyaların miktarı net konuşulmalıdır. Karşılıklı net olunduğu takdirde tarafımızdan hiçbir sorun yaşanmayacağına şahit olacaksınız. Ayrıca taşınması istenen eşyaların taşınmasını istediğiniz tarihten en az bir hafta öncesinden bizleri bilgilendirmeniz bu anlamda yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaktır. Dilerseniz biraz hizmetlerimizden bahsedelim.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Verdiğimiz bütün hizmetlerde işinin ehli, sigortalı ve yıllardır her anlamda kefil olduğumuz ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Sektörümüzde sıklıkla duyduğumuz olumsuz örneklerden kaynaklı başta güven odaklı çalışan firmamız için bu es geçilmez bir durumdur. İstanbul Erzurum parça eşya taşıma hizmetinde profesyonel ekibimizle başta vermiş olduğumuz hizmetler kırılacak eşyaların sarılıp-paketlenmesi, mobilya de-montaj ve montajı, büyük eşyaların havalı naylonlar ile sarılması, asılması istenen kıyafetlerin askılı dolaplarımıza asılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Vermediğimiz hizmet ise duvar delme ve matkaplık işleridir.

Siz Değerli Müşterilerimizden İsteğimiz Nelerdir?

Karşılıklı netlik içerisinde geçen konuşmalarımızdan sonra gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerinde hiçbir problem olmamaktadır. Takdir edersiniz ki insan gücüyle gerçekleşen bu hizmette biz ve personelimiz sizlerden büyük anlayış beklemekteyiz. Çünkü bazen öyle oluyor ki tarafımızdan her şey özenle yerine getirilmesine rağmen karşı tarafın istek ve talepleri bizleri zorlar hale getiriyor. Oysa hizmetlerimiz beklenti ve beklentilerinizi bilerek objektif bir şekilde konuşan yetkili arkadaşımızdan yana şüphemiz yoktur. Bunun dışında sektörle alakalı yaşayabileceğiniz en büyük sıkıntı ise zamanında teslim edilmeyen eşyalar, paketlenmeden taşındığı için kırılan çizilen eşyalar. Bizler her zaman bu sıkıntıları minimumda tutacak çözümler üretmekte taşınmak gibi zor bir işlemi sizler için kolay hale getiriyoruz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Kars Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.