Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Ev eşyası taşımacılığı bilgi ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Taşıma işlemi dikkatli, titiz ve profesyonellikle yapılmalıdır. Aksi taktirde eşyalarınız taşıma esnasında zarar görebilir. Burada yapılması gereken en önemli nokta nakliye firması tercihidir. Sorunsuz ve sıkıntısız taşınmak, iyi bir nakliye firması tercihi gerçekleşebilir.

Taşımacılık sektörleri arasında ev eşyası taşımacılığının ençok tercih edilme nedenlerinin başında işlemin zor ve zahmetli olmasıdır. Dolayısıyla insanlar bu zorlu süreçte kendilerine çözüm ortağı olacak evden eve nakliyat firması ile ev eşyalarını taşımak istemektedirler. Fakat durum sanıldığı gibi kolay olmamaktadır. Çoğu zaman ev eşyalarınızı taşımak için anlaştığınız firma hiç beklemediğiniz gibi bir hizmet sunarak sizleri maddi ve manevi anlamda zarara uğratmaktadır.

Eşyalarınızı sorunsuz ve hasarsız taşımak için mutlaka Kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmaları tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Yalnız unutmamanız gereken nokta bu firmalar diğer taşıma firmalarına göre daha iyi paketleme malzemesi kullanmaları, sigortalı ve deneyimli çalışanlar ile eşyalarınızı taşımaları ve herhangi bir hasar olduğunda sizlere garanti sunduklarından nakliye ücretleri diğer firmalara göre biraz yüksek olmaktadır. Kısaca sizlere tüm bu hizmetleri ucuz fiyata sunacağını söyleyen firmalardan uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ev Eşyası Taşımacılığında Hangi Hizmetler Verilir?

– Eşyalarınızın paketlenmesi
– Mobilyalarınızın de-montaj ve montajı
– Beyaz eşyalarınızın sökme ve yeni evde bağlantılarının yapılması
– Askıdaki elbiselerinizin portatif askılı dolaplarda taşınması
– Mutfak ve salon cam eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi

Not: Avize ve duvar delme işlemleri Avrupa standartlarında çalışan hiçbir nakliye firması tarafından verilmez. Bu hizmetlerin verilmesi durumunda firma maliyet hesabını yaparak nakliye ücreti dışında sizlerden bu hizmetler hakkında talepte bulunabilir.

Bir önceki yazımız olan Tablo Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.