Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Firmamız İstanbul ve İzmir’de ofislerinin olmasından kaynaklı yoğun olarak İstanbul-İzmir arası ev eşyası taşımacılığı yapan bir nakliye şirketidir. Haftanın her günü her iki ilimiz arasında parça ve komple eşya taşıma servislerimiz vardır. Sizlerde İstanbul’dan İzmir’e veya İzmir’den İstanbul’a parça yada tam ev eşyası gönderimlerinizde firmamıza ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup, garantili ve sigortalı taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Firmamızı diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özellik taşımaları kendi özmal nakliye araçları ile gerçekleştirmesi ve hem İstanbul hemde İzmir’de yükleme ve boşaltma işlemlerinizi kendi personeli ile gerçekleştirmesidir. Hiçbir şekilde taşeron kullanılmamaktadır.

Parça eşya taşımacılığında en önemli unsur eşyaların istenilen zamanda teslim alınması ve istenilen zaman diliminde hasarsız bir şekilde teslim edilmesidir. Türkiye’de ilk ve tek parça ev eşyası taşımacılığı hizmetini sunan şirketimiz hizmet sunduğu tüm müşterilerine zamanında ve sorunsuz bir hizmet sunarak adından sıkça söz ettirmektedir. Misyonumuz gereği bizi tercih eden müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalarak bir sonraki taşımalarında tereddütsüz bizi tercih etmeleridir.

İstanbul İzmir arası parça gönderileriniz olduğunda bizlere en az 5 gün önceden bilgi vermenizde fayda vardır. Taleplerin yoğun olmasından kaynaklı istediğiniz zamana eşyalarınızın taşınması için önceden yerinizi ayırın. Bilgi ve fiyat için 444 9 069 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Parça Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.