Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmeti alacak tüketicilerin en çok merak ettikleri nokta paketlemenin nasıl ve ne şekilde yapıldığıdır. Her ne kadar evinizde kullanmadığınız eşyaları taşıyor olsanız da bizim için eşyalarınızın eski veya yeni olması paketleme hizmetimizde hiçbir değişiklik sağlamamaktadır. Firmamız ev eşyası taşımalarında kullandığımız paketleme malzemelerine son derece önem vermektedir. Resimde gördüğünüz üzere iç tarafı kraft kağıt olan büyük baloncuklu havalı naylon kullanmaktayız.

Kullandığımız malzeme hijyenik olması yanı sıra yüksek mukavemete sahip olup eşyalarınızı taşıma esnasında olası darbelere karşı korumaktadır. Tüm paketleme ürünlerimiz firmamız reklam ve logolu özel üretimlerdir. Resimde de gördüğünüz üzere paketlenecek eşyanız kraft kağıtlı bölüme sarılmakta ve herhangi bir toz veya kirlenmeye mahal bırakılmamaktadır.

Ev eşyası taşımacılığında en önemli nokta eşyanın paketlenmesidir. Yüksek mukavemete sahip bir paketleme ürünü ile yapılan paketleme ile eşyalarınızın hasar görme olasılığı minimuma indirgenir. Taşıma işleminizi gerçekleştireceğiniz firmadan nasıl bir ürün kullandığına dair mutlaka bilgi alın. Ayrıca taşıma esnasında eşyalarınızı kesinlikle paketsiz evden çıkartmayınız. Birçok nakliye firması taşıma esnasında paketlemeye özen göstermemekte ve eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesine sebebiyet vermektedir.

Bizimle çalışmak isterseniz Referanslarımızı inceleyebilir ve 444 9 069 ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir önceki yazımız olan İstanbul Kayseri Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.