Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul Kars arası parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız titiz ve özenli çalışan personellerimiz ile yıllardır ismini bu sektöre yazdırmıştır. Parça eşya taşıma hizmeti veren firma seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri belki de en önemlisi zamanında alınıp zamanında teslim edilecek olmasıdır. Zamanında alınıp teslim edilmesi için, siz değerli müşterilerimizden bizlere en az bir hafta öncesinden alınmasını istediğiniz tarihi belirtmenizi istemekteyiz. Bu zamanında teslimat yapmak için hem siz müşterilerimiz hem de bizler için önem arz etmektedir. Dilerseniz İstanbul Kars parça eşya taşımada verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

İstanbul Kars arası parça eşya taşıma da en başta istediğimiz şey müşterilerimizin teslim almak istedikleri tarihten öncesinde taşınma tarihini netleştirmektir. Bizler gibi profesyonel taşıma yapan firmalar kendi reklam logolu aracıyla uzak mesafelerde taşıma ve teslim etme tarihlerinde bilhassa titiz davranmaktadır. Bu zamana kadar hiçbir olumsuz durumla karşılaşmayan firmamız bunu özenli ve titiz çalışmasına borçludur. Zira uzun mesafelerde başka firmaların komisyon karşılığı işi başkalarına vermesi siz müşterilerimizin mağduriyet yaşadığı birinci konudur. Yaşayabileceğiniz sıkıntılardan bir sonraki metnimizde paylaşacağız. Bizler her hafta sonu  Kars -İstanbul arası hizmetimiz de kendi araçlarımız ile eşyalarınızı teslim etmekteyiz. Taşıma sırasında kırılacak eşyaların sarılması ve kolilenmesi, büyük eşyaların de-montaj ve montajı, asılacak eşyaların dolaplara özenle asılmasıdır. Vermediğimiz tek işlem ise duvar delme işlemleridir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

Kars parça eşya taşıma hizmetinde yaşanan en büyük sıkıntı zamanında teslim edilmeyen eşyalardır. Bunun sebebi ise uzun mesafelerde firmaların araç sıklığı çok olmadığı için düşük maliyetle işi komisyon karşılığı vermeleridir. Bu da haliyle geç alınıp teslim edilen ve hasar gören bir taşıma işlemi demektir. Bunun için taşıma işlemi önemsenmeli fiyat baz alınarak bir anlaşma yapılmaması tavsiyemizdir.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.