Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşımacılığı hizmetini hangi firmalar sunmakta? bu sorunun cevabı tüm nakliye firmaları olmasına rağmen profesyonel anlamda sadece parça eşya taşıma hizmeti sunan firma sayısı bir elin beş parmağını geçmemektedir. Neden mi? Nakliye şirketleri şehirler arası gidecekleri güzergahlara araçlarında boşluk olması durumunda güzergah hattında gelen kısmi eşya taleplerini değerlendirip gerçekleştirmektedirler. Fakat bu durum çoğu zaman su istimal edilmekte ve tüketiciler mağdur edilmektedir. Nasıl mı? Örneğin İstanbul’dan İzmir’e bir parça nakliyat talebiniz var internet ortamında gözünüze çarpan bir nakliye firmasını aradığınızda firma o güzergaha aracı olmasa da var olduğunu söyleyerek sizleri kandırmakta ve akabinde komisyon karşılığında eşyalarınızı başka bir nakliye firmasına veya herhangi bir kamyoncuya taşıttırmaktadır. Bu gibi durumlarda eşyaların miktarı, kat durumları ve gidilecek adresler genelde eksik bilgi verilmesinden dolayı işi alan kişi veya firma taşıma esnasında problem çıkartmakta veya ekstra ücret talep etmektedir.

Firmamız tüm bunların yaşanmaması adına anlaşma sağladığı tüm müşterilerine kendi özmal nakliye araçları ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekte ve iş bitimi ödeme yapma garantisi sunmaktadır. Türkiye’de ilk ve halen tek olan firmamız özellikle Ege ve Marmara bölgeleri arası taşıma yoğunluğu ile yılın 365 hizmet sunmaktadır.

Şehirler arası parça nakliye işlemlerinde çoğu zaman eşyalarınızı istediğiniz gün teslim alıp araca yükleyip yeni adresinize ulaşmasını sağlamaktayız. Taşıma yapacağınız güzergaha istediğiniz tarihte aracımızın olmaması durumunda ise eşyalarınızı depomuzda birkaç gün bekletip aynı güzergaha gidecek birkaç başka talebin toplanması ile en kısa sürede tarafınıza teslim etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kurumsal Taşımacılık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.