Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmeti nakliye sektörünün diğer kollarına göre büyük titizlik isteyen bir hizmettir. EGETUR Nakliyat olarak parça eşya taşıma hizmeti veren ilk firma olmamız ve yıllardır bu işi titizlikle gerçekleştiriyor olmamız bizleri hep tercih ediliyor konumuna getirmiştir. İşini  her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yürüten firmamız en az hasar ve memnuniyetsizlik hedeflemektedir. Tabi bu işini iyi ve profesyonel yapanlar için hiç de zor değildir. Yılların vermiş olduğu tecrübe bu sektörde hiçte yabana atılacak bir durum değildir. Dilerseniz biraz verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim.

Hangi Hizmetleri Sunmaktayız?

Bizler evden eve nakliyat sektöründe komple ev eşyasında olduğu gibi eşyaların paketlenip sarılması, mobilyaların de-montaj ve montajının yapılması, kırılacak eşyaların havalı naylonlarla sarılması, asılacak eşyaların büyük dolaplarımıza özenle asılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Nakliye hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimizden konuştukları kişilerden öncelikle alacakları hizmetin maddi karşılığını düşünmeden konuşmalarını tavsiye ederiz. Elbette ekonomik durumunuz bu anlamda göz önünde bulundurulmalı ancak söylemek istediğimiz sektörümüzdeki bilgi kirliliğinden kaynaklı uygun fiyatla müşteriyi çeken nakliye hizmeti veren firma bile olmayan kişilerden zarar görmenizi istemememizdendir. Uygun fiyat vererek yapacağını belirttiği hiçbir sözü yerine getirmeyen firmalar yüzünden mağdur olan çok insan daha sonrasında firmamızı tercih etmiştir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Konya parça eşya taşıma hizmeti büyük titizlik istemektedir. Aynı yöne gidecek eşyaların aynı tarihte ayarlanıp sırayla araca yerleştirilmesi profesyonellik istemektedir. Profesyonellik ise emek ve özveriyle geçen yılların bize kattığı en değerli şeydir. Siz değerli müşterilerimizin taşımadan önce muhatap olduğunuz kişilerin vereceği hizmetler hakkında detaylı bir araştırma yapmanız ileride yaşayacağınız sıkıntıları ortadan kaldırır.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Erzurum Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.