Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşımacılığında ev eşyası yanı sıra az miktarda olan ofis eşyalarının (home ofis, 1+1 vb.) taşıma hizmetini de sunmaktayız. Kurumsal taşımacılık alanına giren ofis eşyası için eğer eşyalarınız az ise komple bir araç fiyatı ödemek yerine parça eşya taşıma hizmetini tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız EGETUR Nakliyat, ofis taşımacılığında yüzlerce firmanın taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiren kurumsal bir nakliye şirketidir. http://ofistasimaistanbul.com web sitemizden referanslarımıza bakabilir, ofis eşyası taşımacılığı için daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kurumsal taşımacılık
elbette sadece ofis taşımacılığından ibaret değildir. Fabrika, banka, hastane gibi büyük kurumların taşıma hizmeti kurumsal taşımacılık alanına girmektedir. Bu hizmetler komple olabileceği gibi parça nakliyat şeklinde de olabilmektedir. Örneğin bir fabrika bir palet ürününü A şehrinden B şehrine gönderirken özel araç yerine daha ekonomik olması sebebi ile parça nakliyat hizmetini tercih etmektedir. Aynı durum bir hastanenin bir adet elektronik cihazını veya bankanın belli sayıda dosya içeren koli, atm veya ofis malzemesini taşıması gibi.

Sizlerde 1997 yılından beri bizi tercih eden diğer tüm müşterilerimizin almış olduğu kaliteli ve profesyonel nakliye hizmetini almak için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dalaman Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.