Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Eşya taşıma işlemi oldukça güç bir işlem olduğundan eşyalarda hasar yaşanma olasılığı bazen yüksek olabiliyor. Ege Tur Nakliyat olarak taşınma esnasında oluşan hasarlarınızı taşıma bedelinin %20’lik kısmını geçmeyecek şekilde karşılamaktayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla yürüttüğümüz bu hizmette hasarsız taşıma garantisi vermekteyiz fakat olası durumlarda hasar ödeme garantisi de vermekteyiz. 1997 yılından beri hizmet veren firmamız bu sektörde yaşanan ve yaşanması muhtemel olan sıkıntıları biliyor ve ona göre bir çalışma sürdürüyor. Taşınma birçok insanın en çok düşündüğü ve bir o kadar da yanlış tercih yaptığı bir alandır. Henüz bizle taşınmadıysanız sizde yanlış tercih yapmışsınız demektir. İşine bağlı yıllardır müşterilerimizden aldığımız destekle siz kıymetli müşterilerimizle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

İstanbul-Kütahya parça eşya taşıma da verdiğimiz hizmetler mobilya de-montaj ve montajının yapılması, kırılacak eşyaların sarılıp kolilenmesi, asılacak giysilerin giysi dolabına asılması ve  sigorta işleminin yapılmasıdır. Vermediğimiz hizmetler ise avize takma ve duvar delme işlemidir. Yapmadığımız bir işlemi yapıyormuş gibi gösterip taşıma günü müşteriyi mağdur etmek bize göre etik bir ticaret anlayışı değildir. Bundandır ki bir kere taşıdığımız müşterimizin defalarca bizi tercih etmesinde bir tesadüf yoktur.

Yapılan Yanlışlıklar ve Sıkıntılar Nelerdir?

Müşterilerimizin taşınma stresinden yada fazla araştıracak vakti olmamasından kaynaklı konuştukları birkaç firmadan biriyle anlaşma yapması sıkıntının en başında burada başlamaktadır. Nakliye sorumlusunun her söylediğine inanan insanlar taşınma günü ancak gerçekleri öğrenmektedirler. Ancak sizler araştırma yaptığınız zaman bulduğunuz firmanın kurumsal olup olmadığına, taşeron çalıştırıp çalıştırmadığına, K-3 yetki belgesinin olup olmadığına bakarak daha doğru karar verebilirsiniz. Bu yetkileri barındıran firma her zaman müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını esas alarak hizmet verir.

Sizlerde Kütahya’ya gerçekleşecek parça eşya taşımalarınızda firmamız ile iletişime geçerek kolay, hızlı, güvenli ve ekonomik taşınmanın ayrıcalığını yaşayın. 

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Taşımayı Huzurlu Sonlandırmaya Giden Yol başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.