Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmetimiz her geçen gün İstanbul ve İzmir dışında farklı illerden talep görmektedir. Bunda en büyük katkı bizimle taşınan siz saygıdeğer müşterilerimize aittir. Verdiğimiz kaliteli hizmeti kulaktan kulağa yayılmasını sağladığınız için sizlere teşekkürü borç biliriz.

İlk olarak İstanbul ve İzmir arası gerçekleştirdiğimiz parça eşya taşıma hizmetini artık Türkiye’nin dört bir tarafına sunmaktayız. İstanbul-Mersin ve İzmir-Mersin arası gerçekleştireceğiniz kısmi ev eşyalarınızın taşınması için firmamızı bir (1) hafta öncesinden aramanız yeterlidir. Mersin parça eşya taşıma hizmetimiz ile yazlık, öğrenci, çeyiz eşyası ve az miktardaki 1+1 ev eşyalarınızı komple bir araç fiyatı yerine daha ekonomik nakliye ücretleri ile taşımaktayız.

Türkiye’de parça eşya taşıma hizmetini ilk ve halen tek sunan nakliye firması olmanın vermiş olduğu güven ve deneyimle eşyalarınızı sizden teslim aldığımız gibi söz verilen zamanda eksiksiz ve hasarsız taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Her taşıma kendi taşımamızdır prensibi ile çalışan ve gerek paketleme malzemesi gerekse işçilik konusunda hiçbir suretle kaliteden ödün vermemekteyiz.

Sizlerde İstanbul ve İzmir’den Mersin’e veya Mersin’den İstanbul ve İzmir’e göndereceğiniz eşyalarınızı bizimle taşıyarak rahat ve kolay taşınmanın ayrıcalığını yaşayın. Detaylı bilgi için lütfen 444 9 069 arayınız.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Eşyam Kaç Günde Teslim Edilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.