Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Günümüzde sosyal medya, haber ve bilgiye kolay ulaşabilmek için iyi bir seçenek. Sosyal medya kullanımı akıllı telefonların hayatımıza girmesi ve yaygınlaşmasıyla  tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de arttı.

Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp, Skype gibi sosyal medya platformlarının kullanımı gitgide yaygınlaşıyor. Interpress’in araştırmasına göre 79 milyonluk Türkiye nüfusunun 46.3 milyonu internete bağlanıyor. Sosyal medya platformlarındaki aktif üye sayısı ise 42 milyon, yani % 90. Mobil cihazlardan bağlananlar ise 36 milyon, yaklaşık yüzde 77.  Türkiye’deki internet kullanıcılarının yüzde 77’si her gün online olurken, yüzde 16’sı ise haftada en az bir kez internete bağlanıyor. Web trafiğinin yüzde 51’i dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, yüzde 46’sı mobil cihazlar ve yüzde 4’ü ise tabletler üzerinden gerçekleşiyor.

Mobil Cihazlardan Hızlı İletişimGelişen bilgi teknolojisini takip eden firmamız bu bağlamda tüketicilerin bizlere daha kolay ulaşmalarını sağlamak için tüm web sitelerimizi mobil uyumlu hale getirip bazı uygulamalar ile kullanıcıların daha kolay web sitelerimizi incelemelerini ve bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden daha kolay ulaşmalarını sağlamaktadır.

Parcaesyatasima.com.tr web sitemizi mobil cihazlarınız ile ziyaret ettiğinizde sayfanın sağ alt köşesinde çıkan uygulama sayesinde istediğiniz kanal üzerinden bize kısa sürede ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Aşağıda linklerini verdiğimiz Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarımızı takip ederek Kampanya ve Duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/parcaesyatasima/

https://twitter.com/parcanakliyat

https://www.instagram.com/parcaesyatasima/

Bir önceki yazımız olan Kaliteden Asla Taviz Vermeyin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.