Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Bir çok sebepten dolayı insanlar evlerindeki, ofislerindeki, kurumsal firmaların arşivlerinin depolanma işlemi için arayışları olmaktadır. Bu arayışlarını gerçekleştirmek için ise parça eşya depolamaları oluşturulmuştur. Yeni eşya almayı düşünen, evini tadilat ettirmek isteyen, yurt dışına çıkmak isteyen ve uzun süre kalacağı için ağır kira ödemek istemeyen kişiler için uygun fiyatlarla muhafaza edilerek istendiğinde teslim edilmek üzere güven altına alınır.

Bu işlem için eşyalarınız istenen yerden alınarak muhafaza edilerek istenen süre içinde muhafaza edilecek şekilde depolanır.

Depolama işlemi yapan firmamız eşyaların nakliyesi, paketlenmesi, kutulanması, muhafaza edilmesi ve güvenli bir şekilde depolanması işlemini yapmaktadır.

Eşyaların depolanması konusunda tecrübe sahibi olan firmamız tüm gerekli tedbirleri alarak, depoyu eşya muhafaza konusunda teknolojik olarak donatarak aldıkları eşyaların sorumluluğunu taşımaktadır.

Depolama işleminin gerçekleştirilmesi aşaması eşyanın tespit edilmesi, fiyatlandırılması, kolilere veya özel ambalajlama teknikleri ile muhafaza altına alınması, taşınması, yüklenmesi, nakliyesi ve depolanması işlemin ile birlikte yapılır. Yine talep edildiğinde eşyalar aynı titizlikle alındığı yere teslim edilir.

Parça eşya depolama fiyatları yüksek kira bedelleri yanında oldukça uygun bir maliyettedir. Fiyatlar depolama süresi arttıkça fiyatta da azalma olmaktadır. Depolama yapacak firma parça eşya konusunda titiz çalışması ile tüm güvenceyi vermektedir.

Eşya depolamak için öncelikle yeterli alana ve kaliteye sahip olmalıdır. Temiz ve özel gösterilen bir depo eşyalarında muhafazası açısından önemli bir detaydır. Depolama hizmeti talep eden kişilerin depoları önceden gidip görmesi eşyalarının güven içinde ve temiz bir şekilde depolanacağından da emin olur.

Bunun için depolama konusunda devamlı kendini yenileyen ve gelişme sağlayan bir tutum izlemelidir. Bu şekilde hem işlerinde daha başarılı olunacak, hemde verilen hizmetin kalitesi devamlı yükselen bir ivme kazanacaktır.

Depolama hizmeti talep eden kişiler depolama hizmeti veren firma tarafından tüm nakliye hizmetlerinden yararlandırılmaktadır.

Depolama işlemi yapılmadan önce firma eşyalarınızı cinsine göre paketleyerek nerede muhafaza edileceğine karar verip siz talep edene kadar muhafaza eder.

Depolanacak eşyalar firma tarafından depoya götürülmeden önce yerinden alınma aşamasında özel ambalajlama meteryalleri ile korunarak kutulanmakta ve taşınma işlemi ile geçici olarak muhafaza edileceği depoya yerleştirilir. Tüm bu işlemler firma ile kişi arasında yapılan sözleşme ile belgelendirilir. Bu sözleşme her iki tarafı da bağlayan hukuki bir dayanaktır.

Depolama işlemleri büyük bir titizlik gerektiren meşekkatli bir iştir. Bu açıdan dikkat edilmesi gerekir. Depolama talebinde bulunan kişilerin tüm eşyalarının depolandıkları süre içinde sigortalanması ve alındığı gibi teslim edilmesi açısından önemli bir ayrıntıdır.Güvenlik ise diğer önemli bir ayrıntı olup depolar 7/24 her açıdan görülen kameralar ile depo içleri devamlı güvenlik personeli tarafından gözetim altında tutulmalıdır.

Güvenli, titiz bir çalışma prensibini misyon edinen, taşıma ve muhafaza konusunda tecrübeli ekip ve ekipmanlara sahip depolar parça eşya depolanmasında en doğru tercihtir. Fiyatlar ise karşılıklı mutabakata varılarak uzlaşılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kamyonet Kiralama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.