Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça nakliyat hizmeti yazlık, öğrenci, çeyiz, bekar eşyası veya komple bir ev eşyasına göre daha az olan taşımalar için kullanılan bir terimdir. Bu hizmetin verilmesi veya alınmasının nedeni maliyet açısından komple taşımalara göre daha uygun rakamlarla yapılmasıdır.

Evden eve nakliyat hizmetinin çok yaygın olmadığı zamanlarda insanlar az miktardaki eşyalarını taşımak için komple bir araç fiyatı ödemek zorunda kalırlardı. Neyse ki sektörün gelişmesi ve kurumsal firmaların bu işi profesyonelce gerçekleştirmeleri ile artık daha ekonomik nakliye ücretlerine eşyalarınızı taşıma imkanı bulabilirsiniz.

Ülkemizde parça nakliyat hizmetini ilk sunan firma olma özelliğimiz ve özellikle İstanbul ve İzmir şubelerimizin ortak çalışmaları ile Marmara ve Ege bölgeleri arasında köprü vazifesi görmemizden dolayı yılın 365 günü İstanbul ve çevre illerinden tüm Ege bölgesine parça nakliyat servisimiz vardır.

Firmamız İstanbul’dan Ege bölgesine haftada ortalama 3-4 sefer düzenleyerek parça eşya nakliyesi hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler sunmaktadır. 1997 yılından beri profesyonel ev eşyası taşımacılığı hizmeti veren firmamız az miktardaki eşyaların taşınması için özel bir çalışma yürüterek bu alanda kendini en iyi geliştiren nakliyat firmasıdır.

Parça eşya taşımacılığında insanlar genelde eşyalarının kaybolmasından veya araçtaki diğer eşyalar ile karıştırılmasından endişe duymaktadırlar. Bu endişelerinin başında internetten okudukları veya amatör firmalar ile çalışan yakınlarının gerçekten bu tarz problemler yaşamasından gelmektedir. Fakat dikkatlice inceleme fırsatı bulduğunuz da tüm bu sorunların korsan veya amatör firmalarla yaşandığına şahit olacaksınız.

Evden eve nakliyat sektöründe 17 yıllık deneyim ve tecrübe ile eşyalarınızı aldığımız gibi tarafınıza eksiksiz ve hasarsız bir şekilde teslim etmekteyiz. Tescilli markalarımız olan www.parcaesyatasima.com.tr veya www.parsiyeltasimacilik.com.tr web adreslerimiz aracılığı ile bize ulaşabilir ve nakliye işlemlerinizi organize edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Antika Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.