Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Profesyonel Eşya Transferi nedir?
Eşyalarınızın evinizden alınma süreci ile teslim süreci arasında geçen, titizlikle yapılan paketleme ve montaj işlemlerine profesyonel eşya transferi denir.Eşya transferi sırasında eşyanın cinsine göre paketleme ve modüler mobilyaların konusunda bilgili olan kişiler tarafından de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması çok önemlidir. Birçok firma bu konuda müşterisine beklediği hizmeti sunmamaktadır. Hizmet alımında beklenilen hizmeti sunmadığınızda müşterinizi memnun etmeniz çok zordur. Bu bilinçle çalışan firmamız eşyalarınızın paketlenmesi için en son teknolojik paketleme malzemelerini kullanmakta ve uzman montör çalışanlar ile eşyalarınızı titizlikle sökme ve kurulumlarını yapmaktadır.

Parça eşya nakliyesinde her türlü taşıma hizmetleri tarafımızca verilmekte olup, sizlerin ekstradan herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır.

Biz işimizi olması gerektiği gibi titizlik ve hassasiyetle yürütmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Memnun kalan her müşterimiz bize geri dönüşü olacak yeni müşteriler demektir.

Bizimle çalışmak için Referanslarımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Comments are closed.