Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Sarıyer Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti çok özveri isteyen ve ciddi sorumlulukları olan bir nakliye sektörüdür. Gelişen teknolojiye ayak uyduramayan birçok firma ya pes etmek zorunda kalmış ya da şirketin iflasını izlemişlerdir. Burada ki en önemli etken akıl ve insan gücüdür. Çalışan personeller sonuçta firmayı temsil ediyor ve yaptıkları yada yapmadıkları her şeyle geçer ya da geçersiz not alıyorlar. Her sektörde olduğu gibi dürüstlük bu işin vazgeçilmezidir. Taşıma işini yapan personel yalan söylememeli ve taşıdığı eşyaları kendi malıymış gibi taşıması gerekmektedir.

Sarıyer parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak Sarıyer ilçesi ile Ege ve Akdeniz bölgeleri arası taşımak istediğiniz parça ev eşyalarınızı zamanında, sorunsuz ve uygun fiyata taşımanın ayrıcalığı yaşayın. Türkiye’nin ilk parça eşya nakliyat firması olan firmamız Ege Tur Nakliyat geniş referans ağı ve tecrübesi ile çözüm ortağınız olmaya hazır.

Nerelere Nakliyat Yapılıyor ve Sigorta Gibi Durumlar Var Mı?

İstanbul Sarıyer ilçesinden Ege ve Akdeniz bölgelerine de parça eşya taşıma hizmetini yılın 365 günü gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek taşımak istediğiniz eşyanın detayını vererek en uygun nakliye fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik taşıma sırasında gerçekleşebilecek her türlü kazaya karşı eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Kargo firmaları ile gönderemediğiniz hassas tek parça ürünlerinizi de sorunsuz ve hasarsız şekilde istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Şişli Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.