Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Günümüzün stresli ve zorlu işlerinden birisi olan nakliye işlerinde profesyonel destek sunmak amacıyla Ege Tur Evden Eve Nakliye bu alanda sizlere kaliteli ve güvenli nakliye desteği sağlamak konusunda lider firmalardan birisi olarak hizmet vermektedir.  Bu sektöre ilk adım atıldığında belli bir mesafelere nakliye hizmeti sağlanırken bugün gelinen nokta ise beklenilenin çok üstündedir. Nakliye alanında İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde başlayan yolculuğumuz zaman içinde ülkenin tüm illerine dağılarak hemen her yere şimdi nakliye hizmeti vermekteyiz. Şimdi 81 ile en iyi nakliye hizmeti veren lider ve seçkin firmalardan biri olarak bilinmekteyiz. Taşıma şirketi tavsiye olarak bu anlamda rahatlıkla bizleri tercih edebilirsiniz. Nakliye alanındaki her türlü ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile sizlere kaliteli ve başarılı nakliye hizmeti veren firmamız nakliye hizmetleri alanında sizlere geniş bir hizmet alanı sunmaktadır. Hizmetlerimiz içinde ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık gibi pek çok taşımacılık hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler firmamız aracılığı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesi ile sunulmaya çalışılmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli nakliye hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde verilmeye çalışılmaktadır. Nakliye hizmetleri sadece Marmara ve Ege Bölgesinde değil ülkemizin her noktasında sağlanmaktadır. Böylece ülke genelinde bu işi en iyi şekilde yapan firmalar içerisinde yer alarak sizlere üst düzey nakliye hizmeti ayrıcalığı yaşatmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Çalışmaktayız

Nakliye alanında yıllardır kaliteli hizmet veren EGETUR Nakliyat olarak çalışmalarını sürdüren firmamızın başarısını kanıtlayan en önemli nokta müşteri odaklı çalışma sistemidir. Bu anlamda müşteri memnuniyet garantisi ile çalıştığımız için sizlere bu alanda çok daha kaliteli hizmetler sunmaktayız. Geçmiş dönemdeki referanslarımıza göz atarsanız müşterilerimizin memnuniyetini çok daha iyi anlamış olursunuz. Bu işleri yaparken sizlerin taleplerini ve fikirlerini önemsiyor ve sizlerin istekleri doğrultusunda nakliye çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. Böylece sorunsuz ve kaliteli bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirerek sizlerin bu işten memnun olmasını sağlayarak işlerimizi tamamlıyoruz. Biliyoruz ki bu alanda sizlerin memnuniyeti bizim başarı ve kalitemizin gerçek simgesidir.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Parsiyel Taşıma Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.