Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Taşınma hem ev hem ofisler için oldukça önemli bir süreçtir. Taşınacak olan parçaların hiçbirinin zarar görmemesi, hızlı ve zamanında teslimat yapılması gibi birçok detayı bulunan taşımacılık sektörü içinde faaliyet gösteren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından seçim yaparken size en uygununu bulmak iyi ve memnun kalacağınız bir hizmet almak için büyük önem taşımaktadır. Parça eşya taşıma konusunda da birçok taşımacılık firması kişilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaş parça eşya taşıma işlemine zaman zaman mahallelerde oturan vatandaşlar özellikle öğrenciler, ihtiyaç duymaktadır. Az sayıda, tek parça ürünün bir yerden bir yere taşınması konusunda firma seçimi basit bir işlem gibi görünse de gerekli bilgi ve donanıma sahip bir şirketin seçilmesi gerekmektedir. Şehirlerarası veya şehir içi olarak parça eşya taşıma hizmetinden faydalanmak mümkündür.

Parça Eşya Taşıma İşlemi

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmalar, kişilerin ihtiyaçlarına uygun hizmetleri vermek adına birkaç farklı başlık altında hizmet vermektedir. Bunlardan bir tanesi de parça eşya taşıma işlemidir. Bu alanda daha önce geçmişi bulunmayan kişiler, bu hizmetin nasıl bir hizmet olduğunu merak etmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere Kaş bölgesinde tek parça bir eşyayı veya birkaç parça bir eşyayı bir yerden bir yere taşıma işlemine parça eşya taşıma hizmeti denilmektedir.

Nakliye firmaları müşterilerine fiyat teklifi verirken çeşitli maddelere dikkat etmektedir. Hangi kattan kaçıncı kata taşınacağı, taşınacak yerler arasındaki mesafe, ürünün kaç parça olduğu gibi konular fiyatın değişmesinde etkili olmaktadır. Bundan dolayı parça eşya taşıma fiyatları normal bir taşınma ücretleri kadar olmamaktadır. Parçanın büyüklüğüne, şehir içi veya şehirlerarası taşınacağına, kaçıncı kattan kaçıncı kata götürüleceğine, arada bulunan kilometre mesafesine göre parça eşya taşıma fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Genellikle tek parça eşyalar için yeterli büyüklükte kamyonetler kullanılmaktadır. Açık veya kapalı kasalı kamyonetler ile yapılan taşımacılıklar da önemli olan eşyanın zarar görmemesidir. Bu da ekibin donanım ve tecrübesine bağlıdır. Bu nedenle parça eşya taşımada firma seçimi yaparken mutlaka donanımına, hangi araçla ve hangi ekiple taşınacağına dikkat etmek, referanslarını ve geçmiş işlerini incelemek gerekmektedir.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan İstanbul’dan İzmir’e Ucuz Nakliye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.