Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul Akçay parça eşya taşıma günden güne yaygınlaşarak pek çok kişi tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Parça eşya taşıma konusunda deneyimli personel kadrosu ve bakımlı araçları ile hizmet vermekte olan firmamız eşyalarınızı adresinizden teslim alarak belirtmiş olduğunuz adrese sorunsuz bir şekilde teslimat sağlamaktadır. Ev ve iş yeri fark etmeksizin her türlü parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı garanti altına almakta ve herhangi bir hasar meydana geldiğinde eşyalarınızı maddi değerini tarafınıza ödemektedir. Parça eşya taşımacılık hizmeti genel olarak uzun mesafeli kısmi eşya taşımalarında sıklıkla talep edilmekte ve normal nakliye işlemine oranla çok daha uygun fiyatlı hizmet sağlanmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı Nedir?

Parça eşya taşımacılığı kısmi eşyalarınızın nakliye firması tarafından bölgeden toplanmakta olan başka eşyalar ile birlikte taşınması işlemine verilen isimdir. Parça eşya taşımacılığında firmaya en az 1 hafta önceden teslimat adresini belirtmeniz ve eşyalarınızı tespit ettirmeniz gerekmektedir. Parça eşya taşımacılık hizmetinde paketleme, nakliye, montaj ve yerleştirme gibi her türlü işlem müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Normalde sadece nakliye hizmeti için fiyat verilmekte ek hizmetler için de firma vermiş olduğu hizmete göre ek ücret talep edebilmektedir. Siz de parça eşya taşıma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız internet üzerinden firmamıza erişim sağlayabilir ve firmamızın hizmetleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Nakliye işleminde firma seçimi büyük önem taşımaktadır. Bu sebepten dolayı seçim yaparken firmanın önceki çalışmalarına göz atmakta fayda var.

Parça Eşya Taşımacılıkta Firma Seçimi

Parça eşya taşımacılıkta eşyalarınızın sağlam bir şekilde hasar görmeden taşınması için firma seçimi büyük önem taşımaktadır. Bazı nakliye firmaları özensiz taşıma yaptıkları için ve taşıma işlemine uygun araç kullanmadıkları için eşyalar zarar görebilmekte bu da pek çok maddi hasara sebep olabilmektedir. Güvenilir nakliyat firması bulabilmek için firmanın referansları ve hizmetleri incelenerek iyi bir seçim yapılmalı ve mümkün olduğunca firma ile sözleşme yapılarak çalışma sağlanmalıdır. Sigortalı taşıma işlemi de bu aşamada sizlere büyük fayda sağlayacaktır.

Firmamız her hafta İstanbul-Akçay arası parça ev eşyası taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 444 9 069 çağrı merkezimizi arayınız.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Evcil Hayvan Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.