Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Antalya ve Akdeniz bölgesinin en önemli yazlık ve turistik ilçelerinden biri olan Alanya’ya yaz/kış farketmeksizin parça eşya taşıma servisimiz vardır. Özellikle yabancı turistlerin en çok tercih ettiği bu yazlık bölgemizde oturan yerli turizmcilerimiz yazın kısa bir süreliğine de olsa kaldıkları evlerine İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük kentlerden az miktarda eşyalarını taşıtmak istediklerinde firmamız kendilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Seferlerimiz haftalık ve aylık olarak düzenlenmektedir. Taşımak istediğiniz eşyalarınızın miktarını tarafımıza ister mail ile isterseniz telefon numaralarımızı kullanarak iletebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ev eşyası taşıma transferinde uzmanlaşmış olan firmamız güvenli, garantili ve sigortalı olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı kendi firmamıza ait özmal taşıtlarımızla taşımaktayız. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Acil durumlarda gerçekleşecek olan taşımalarınız da Kurumsal işbirliği içinde olduğumuz firmalardan destek almaktayız. Tabi yine her türlü güvence firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Alanya parça eşya taşıma hizmetimiz yanlızca İstanbul, İzmir gibi büyük kentlerden değil Türkiye’nin dört bir tarafından Alanya’ya verilmektedir. Taşımacılık işleminin zorluğunu ve zahmetini bilen firmamız bu çalışması ile tüm vatandaşlarımıza taşınma ihtiyaçlarında kolaylık sağlayıp kendilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Hizmet almak için bize İstanbul ve İzmir iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Taşıma işleminiz için doğru fiyat yapılabilmesi için lütfen eşya listenizi önceden yazıp müşteri temsilcilerimiz sizlere sorduklarında kendilerine eksiksiz olarak belirtin.

Bir önceki yazımız olan Ayvalık Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.