Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Ege bölgesinin en önemli tarihi ve turistik yerlerinden biri olan Kuşadası ilçesine firmamız yılın her mevsimi sizlere parça eşya taşımalarınız da yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz aylarında İstanbul ve çevre illerden Kuşadası’na yazlık eşyası veya kısmi birtakım eşyalarını göndermek isteyen müşterilerimize ekonomik nakliye fiyatlarına kendilerine çözüm ortağı olmaktayız.

İstanbul, İzmit, Yalova, Bursa, Balıkesir ve İzmir’den Kuşadası’na göndereceğiniz eşyalarınız için firmamızla görüşüp taşımanızı organize edebilirsiniz.

İstanbul’dan İzmir ve Ege bölgesine düzenlediğimiz seferlerimiz sayesinde eşyalarınızı Kuşadası ve diğer tüm Ege bölgesi il ve ilçelerine zamanında teslimat gerçekleştirerek tarafınıza teslim etmekteyiz. Taşıma işleminizden bir hafta öncesinde firmamız ile görüşerek taşınacak eşya miktarınızı ve katlarınızı belirtmeniz durumunda sizlere en uygun fiyatlara yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Kuşadası parça eşya taşıma hizmetlerimiz için İstanbul veya İzmir ofislerimiz ile görüşebilirsiniz. 7/24 çalışan müşteri temsilcisi çalışanlarımızdan detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Firmamız 2000 yılından beri parça eşya taşıma hizmetlerini vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye organizasyonlarını firmamız reklam ve logolu özmal araçlarımızla yapmakta olup, sektörde bunu gerçekleştiren tek firma olma özelliğimiz ile gurur duymaktayız.

Taşeron çalışan firmalar ile yaşayacağınız sıkıntıları firmamızı seçmekle bertaraf edebilirsiniz. Profesyonel ev, ofis ve parça eşya taşımacılığı için firmamızdan bilgi almadan karar vermeyin…

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.