Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Eskiden pek çok kişi taşınma işlemini kendisi yapmakta ve bu durum da oldukça büyük bir süreci kapsamaktaydı. Taşınma işlemi zaman kaybının yanı sıra aynı zamanda büyük bir yorgunluğa sebebiyet vermektedir. Günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan nakliyat firmaları taşınma işleminde büyük kolaylıklar sağlamakta ve taşınma sürecini hızlandırmaktadır. Özellikle uzun mesafeli taşımacılık işlemlerinde sıklıkla tercih edilmekte olan nakliyat firmaları parça eşya taşıma hizmeti ile de büyük ilgi görmekte. Firmamız İstanbul Altınoluk parça eşya taşımacılığında üstün deneyim ve sağlam referanslara sahip bulunmakta olan köklü bir firmadır ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Parça Eşya Taşıma Uygulaması

İş, eğitim veya yazlık amaçlı taşınacak olan kişiler genel olarak geçici süre kalacak oldukları yere fazla eşya almamakta ve kısmi ev eşyalarını kullanmayı tercih etmektedir. Uzun mesafeli bölgelerde taşınma işlemi bir hayli zor olmakta ve eşya taşımaya uygun araç bulunamamaktadır. Bu aşamada nakliye firmaları ile anlaşmak hem daha uyguna gelmekte hem de zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Parça eşya taşıma uygulamasında firma görevlilerine belirtmekte olduğunuz eşyalarınız talebiniz doğrultusunda araçta size ayrılmakta olan bölmeye yerleştirilerek nakliyat hizmeti sağlanmaktadır. Nakliye hizmetinin gerçekleşebilmesi için firmanın aynı bölgede bulunmakta olan diğer müşterilerden de eşyaları toplayarak aracı doldurması gerekmektedir.

Parça Eşya Taşımada Sigorta Yapılır Mı?

Parça eşya taşıma hizmeti de aynı diğer nakliye hizmeti gibi gerçekleşmekte ve müşteriye aynı hizmetler sunulmaktadır. Aradaki tek fark parça eşya taşımacılık hizmetinde eşyaların tümü yerine sadece bir kısmı taşımaktadır. Parça eşya taşımacılıkta sigorta uygulaması ise firmadan firmaya farklılık göstermiş olsa da günümüzde genel olarak pek çok firma tarafından sigortalı taşımacılık hizmeti sağlanarak eşyalar güvence altına alınmaktadır. Sigortalı taşımacılık uygulaması hem müşteri eşyalarını koruma altına alırken hem de firmanın referansını sağlamlaştırmaya ve müşteri ile firma arasındaki güveni kurmaya yardımcı olmaktadır. Sigortalı taşımacılıkta bazı firmalar müşteriden ek ücret talep ederken bazı firmalar ise sigorta fiyatını nakliye fiyatına dahil ederek toplam fiyatı söylemektedir.

Firmamız her hafta İstanbul’dan Altınoluk bölgesine parça ve komple ev eşyası taşımacılığı yapmaktadır. İstanbul Altınoluk parça eşya taşıma hizmetiniz için firmamıza 444 9 069 çağrı merkezinden ulaşarak taşıma işleminizi organize edebilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Akçay Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.