Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul Çanakkale parça eşya taşıma hizmetimiz ile kısmi ev eşyalarınızı her iki ilimiz arası güvenli ve ekonomik taşıma fırsatı sunuyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek parça eşya taşıma firması olan şirketimiz Çanakkale merkez ve ilçelerine de hizmet sunmaktadır. Özellikle tatil bölgesi olan Ayvacık, Gökçeada ve Bozcaada’ya yoğun olarak gerçekleşen parça ev eşyası taşımalarında sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Taşımacılık sektörüne yeni bir nakliye dalı kazandıran firmamız birçok firma için örnek teşkil etmektedir. Artık neredeyse her firma parça eşya taşıma hizmeti sunmaya başlamaktadır. Fakat unutulan bir gerçek var ki alt yapı çalışmaları kesinlikle firmamız ölçeğinde olmamaktadır.

Şirketimiz gerek şehir içi eşyaların teslim alınması ve gerekse şehirler arası taşınması ve teslim edilmesi konusunda müşterisine söz verdiği zaman diliminde kesinlikle oynama yaşanmamakla birlikte kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla taşıma yaparak sorunsuz bir taşıma hizmeti sunmaktadır.

Sizlerinde İstanbul Çanakkale arası taşınacak parça ev eşyanız var ise firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Bizimle çalışmaya karar vermeniz durumunda taşınma planlamanız yapılarak eşyalarınız belirtilen tarih aralığında taşınması gerçekleştirilecektir.

Not: Evden eve nakliyat sektöründe çok sayıda amatör ve korsan firma yer almaktadır. Özellikle internet aramalarında karşınıza çıkacak kurumsal firma görünümünde olan korsan firmaları araştırmadan tercih etmeyiniz. Aksi taktirde maddi ve manevi büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Küçük Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.