Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Balıkesir ilimize bağlı şirin bir tatil kasabası olan Ayvalık’a firmamız yaz/kış farketmeksizin az miktarlardaki parça eşyalarınızı taşımaktadır. Özellikle yerli turistin ikamet ettiği bu şirin kasabaya İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’dan sıkça talepler olmakta ve firmamızdan destek alınmaktadır.

Ayvalık parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile Edremit, Altınoluk, Ören, Akçay, Cunda adası, Burhaniye, Sarımsaklı ve İzmir güzergahında bulunan Dikili ve Çandarlı ilçelerine de hizmet vermekteyiz. Yazlığınıza göndermek istediğiniz bir takım eşyalarınızı firmamız aracılığı ile dilediğiniz noktaya taşıma fırsatı sunmaktayız.

Seferlerimiz yaz aylarında haftada enaz 4-5 gün, kış ayalarında ise enaz 1-2 gün şeklinde olmaktadır. Yapacağınız tek işlem firmamıza taşıma tarihinden 10 gün öncesinden bilgi vermeniz. Bu noktadan sonra herşey tarafımızca organize edilmekte ve taşınma planınız bu doğrultuda yapılmaktadır.

Taşıma hizmetlerimiz garantili olup tüm eşyalarınız firmamız sorumluluğu altında sigortalı taşınmaktadır. Taşımalarınızı kendi özmal araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Tüm nakliye kamyonlarımız firmamız reklam ve logolu olup, kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Ayvalık seferlerimiz İstanbul ve İzmir şubelerimizin ortak çalışması ile gerçekleşmektedir. Dilediğiniz ofisimiz ile iletişime geçebilir ve nakliye işlemleriniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için doğru yerdesiniz. Lütfen Referanslarımızı inceleyiniz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fethiye Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.