Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Dikili beldesi İzmir’den çok Ayvalık bölgesine daha yakın olması sebebi ve sakin bir yer olduğundan yerli turizmcilerimiz tarafından çok tercih edilen yazlık bölgelerin başında gelmektedir.

İzmir’e 120 km uzaklıkta olan Dikili beldesine Marmara bölgesi İstanbul, Tekirdağ, Sakarya, İzmit, Yalova, Bursa ve Balıkesir illerinden parça eşya taşımalarınız olduğunda firmamız gerekli düzenleme ve organizasyonları yaparak eşyalarınızı en kısa sürede tarafınıza teslim etmektedir.

Parça eşya taşımacılığında diğer nakliye firmalarından farklı olarak taşımaları kendi özmal ve reklam logolu araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız firmamız tarafından istenilen zamanda teslim alınıp yine firmamız tarafından sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Parça eşya taşıma işleminde komple ev eşyasında hangi işlemler uygulanıyorsa aynen birebir yerine getirtilmektedir. Paketleme, de-montaj ve montaj, taşıma (yükleme-boşaltma) ve yeni evde yerleştirme işlemleri tarafımızca gerçekleştirilir.

2000 yılından beri az miktardaki kısmi eşyaların taşınmasını yapan firmamız bu sayede sektörde parsiyel taşımacılığını Profesyonelce yapan tek firma olma özelliğini taşımaktadır. Eşyalarınızı her nakliye firmasına teslim etmeyiniz. Kurumsal olmayan ve amatör çalışan bir firma ile mağduriyetler yaşayabilir, maddi ve manevi zararlarınız meydana gelebilir.

Dikili parça eşya transferi için İstanbul veya İzmir şubelerimiz ile görüşebilir ve taşıyacağınız eşyanın listesine göre fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Bizimle çalışmak için lütfen Referanslarımızı inceleyiniz…

Bir önceki yazımız olan Alanya Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.